SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek odzywki silownia - redukcja tluszczu pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
Witam. Mam takie pytanie mam hmm dieta to moze za mocne slowo, ograniczam jedzenie nie jem fast-foodow chipsow itp , 3 x silka w tygodniu , odzywki biore thermo speed extreme i mam pytanie chcialbym wlaczyc do tego rowerek ale moge pedalowac tylko do tylu hah czy to jakas roznica ? czy da ten sam efekt pedalowanie do tylu , jak do przodu. kolejne moje pytanie to po zazyciu thermo speeda kluje mnie klatka piersiowa lekko czy to powazne ? mam 17 lat 191 cm wzrostu 89 kg . jakie odzwyki polecicie mi zebym mogl polaczyc do thermo speeda . co moge zrobic zeby schudnac ? cel: 75 kg do wakacji. Prosze o konkretne odpowiedzi a nie odeslanie do innych tematow lub poszukaj sobie .Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 89

Wzrost: 191

Obwód klatki: 00

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 00

Obwód uda: 00

Obwód łydki: 00

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie czaje tego ;f

Aktywność w ciągu dnia: silka , sks w noge

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: pilka nozna 5x, silownia 3x
na tydzien / szkola


Odżywianie: ograniczam.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: duzo czasu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermo speed extreme

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
siądź odwrotnie na siodełku i będziesz miał pedałowanie do przodu. a tak na poważnie, przecież do tyłu nie ma praktycznie żadnego oporu, więc mało skuteczne ćwiczenie.



jak cie kuje odstaw tse.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-12-29 11:53:34

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
thx, a moze inne sugestie ? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
chodzisz na siłkę, nie masz tam bieżni czy czegoś?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 713
niemam ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta na Mase (pomoc)

Wiecej