SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek Jako Rozgrzewka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
1. Jak długo jechać na rowerku stacjonarnym przed treningiem?
2. Jak szybko jechać i jaki opór ustawić?

Traktuje rowerek jako główną część rozgrzewki (cardio), potem rozgrzewam stawy i rozciągam mięśnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
nikt Ci nie odpowie bo na kazdej silce masz rozne rowerki i kazdy ma inna kondycje. sprawa bardzo indywidualna. musisz sie rozgrzac a nie zmeczyc takze sam metoda prob i bledow wybierz obciazenie i predkosc jazdy. jesli chodzi o czas to 10-15 min starczy zeby pobudzic krazenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 576
Dzięki.

Widzisz, ostatnio jeździłem tylko 5 minut i zadaje mi się że to trochę mało. Ty mówisz 10 - 15 i o to mi chodziło. Zwiększę do 10 i zobaczę co z tego wyjdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zbiór takich treningów nie skolizuje ze sobą?

Następny temat

Trening brzuch nastolatek

WHEY premium