SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower stacjonarny dla wysokiej ( 184 cm wzrostu )

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, jestem tutaj nowa. Z racji tej, ze czesto czytuje owe forum postanowilam sie w koncu zarejestrowac i sama poszukac porady w dreczacej mnie sprawie.
Otoz od jakis 2 miesiecy szukam domowego roweru stacjonarnego, lecz wszystkie sa robione ( jak dla mnie :P ) dla osob max 165... jak ja usiade na taki rowerem magnetyczny to chcialabym miec kolano wyprostowane, a niestety mam we WSZYSTKICH zgiete i to dosc mocno. Nie chcialabym sobie zaszkodzic, a wrecz odwrotnie - ccialabym poprawic sobie kondycje i schudnac z ud i bioder.
Czy jest tu moze ktos kto moglby mi polecic jakis konkretny model takiego rowerka stacjonarnego dla wysokiej osoby? Moze byc to link do allegro, lub jakis inny sklep - ja niestety nie moglam sie doszukac :(.
Pozdrawiam i dziekuje za wszelak pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
Nic konkretnego nie polecę ale może warto zastanowić się nad trenażerem (jeśli masz rower) ew. rower spinningowy tylko to wydatek. Za to komfort ćwiczenia o wiele lepszy niż na "zwykłym" rowerku. Ze względu na szeroki zakres możliwości ustawień pod siebie.

"ccialabym poprawic sobie kondycje i schudnac z ud i bioder." pierwsze ok, drugie nie do końca, bez diety możesz nie osiągnac efektu. Pamiętaj , że tkanka tłuszczowa nie spala się "miejscowo". Jeśli schudniesz to nie tylko z ud i bioder ale po całości ;)

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2013-01-27 19:46:08

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staw skokowy

Następny temat

Test na rowerku a tętno

WHEY premium