SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower i silownia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Mam pytanie. Zaczalem cwiczyc niedawno. 3 razy w tygodniu. Jezdze jednak tez troche na rowerze. Srednio 40km w czasie "przejazdzki". Zastanawiam sie nad dwoma rzeczami.
Po pierwsze czy zbyt czeste jezdzenie nie wywoluje ujemnego wplywu na regeneracje miesni cwiczonych na silowni. Poza 3 treningami na silowni staram sie przynajmniej 2 razy w tygodniu pojezdzic na rowerze, choc szczerze mowiac planuje 3 razy jezdzic i 3 razy cwiczyc na tydzien, oczywiscie nie w te same dni. Czy to nie za duzo?
Po drugie zastanawia mnie czy jesli jezdze to powiniem jeszcze cwiczyc uda na silowni? Czy jest sens? Bo wtedy wogole moga nie miec czasu na regeneracje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Jeśli kochasz rower to nie ćwicz na silowni :) mam brata bikera - pochodzil miecha na silke i stwierdzil ze woli przeznaczyc sily na bike ;) Jezeli jednak chcesz ćwiczyć to nogi odstaw całkiem :) No i z masą to tez ci będzie cięzko szło ;)

Zmieniony przez - A_mOn w dniu 2006-05-26 23:00:29

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Wlasnie problem w tym ze chcialbym i rower i silke. Zreszta uwazam ze samo pakowanie na silowni jest bez sensu jak potem nie bedziesz miec wytrzymalosci zeby przebiec 500m;) Tylko pytanie jak czesto jezdzic zeby dac organizmowi szanse na dobra regeneracje. Bo z drugiej strony nogi to nie rece, i nie wykozystuje na rowerze wlasciwie wcale tych miesni co na silowni(zakladajac ze nie cwicze nog) Jakbym jadl odpowiednio wiecej weglowodanow i bialka to teoretycznie zapewnilbym i tak optymalna regeneracje wszystkich partii miesni. Mam racje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Ułóż sobie plan (bez nóg), przynajmniej fat będziesz spalał
----> ćpałem dzisiaj ---> czytnij sobie :)https://www.sfd.pl/temat62662/

Zmieniony przez - A_mOn w dniu 2006-05-26 23:52:26

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don Garcia, krzych666 ,Michail ,Mawashi i inni

Następny temat

prosze nie bic %-)

WHEY premium