SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rosyjka teska i meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Czy ktos z was stosowal Rosyjski testosteron Testienat 10%(lub podobna nazwa bo nie pamietam)jesli tak to prosze o wypowiedzenie sie jakie mieliscie przyrosty.I jeszcze jedno,czy ta meta na zdjeciu to orginal?.
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

3majcie sie

Zmieniony przez - phiber w dniu 2001-09-19 14:33:53

Zmieniony przez - phiber w dniu 2001-09-19 14:35:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jeszcze raz fotka bo cos sie zrypalo jak poprawialem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
Witam Cię!Ja osobiscie próbowałem rosyjskie 10% i całą stanowczoscią polecam Ci rosyjski propanicum 5%zdecydowanie lepsze działanie przede wszystkim szybsze i przyrost jest stopniowy , progresywny!Mniejsze zawodnienie i lepsze samopoczucie!Rosyjski metanabol ma tendencje do wywoływania nadkwaśnosci żałądka!Rosyjski sterydy sa dosyć dobre pomijają SUSTANON 250 który jest zdecydowaną lewizną i SILABOLIN któreg porównują w działaniu do PARABOLANU,jest to bzdura!!Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta meta jest jak najbardziej prawdziwa. Zeby zjadlem na mecie polskiej jest za***ista o ruskiej wole sie nie wypowiadac bo wciagnalem jej tylko 150 sztuk.
Polecam tez ruski propionat 10% w jednym ml masz 100mg co jest bardzo wazne.



nara.

masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki za odpowiedzi !

stronczek, jesli chodzi o propionicum 5% to odpada ze wzgledu na krotki okres półtrwania(co za tym idzie czeste klucie)

bsemasa, jesli stosowales propionat 10% to powiedz cos wiecej,interesuje mnie jakie dawki sie przyjmuje i jak czesto.

LuckyLuke, w twojej wypowiedzi po "Wiem że " zamiast liter mam cyferki:) nie wiem czy to wina przegladarki czy jak:), co tam mialo byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LuckyLuke, spox hehe

Bylem na tej stronie ale nie znam Rosyjskiego,(moj starszy troche zna, ale lepiej nie bede wolal ),na jednej fotce sa jakby dwa rodzaje metki jedna bez paska a druga chyba! z paskiem,gdzies czytalem ze Rosyjska meta z paskiem jest na export a bez na rynek wewnetrzny.

3majcie sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+Metanabol... a co potem?

Następny temat

Po czym mniej skutków ubocznych?

WHEY premium