SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ross czy Lafay??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wywaliłem bo oczy piekły od ilosci błędów
Wywalac będę każdy kolejny w którym bedzie gmatwanina wyrazów z których nie bedzie sie jawił jasny przekaz o co chodzi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To za dużo ich nie zostanie
(przypomnę się tylko z moim mailem o sajberze i już nie offuję )

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-31 13:52:42

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485

SonGoku , masz jakiś problem? to pisz , postaram się pomóc , pozdrawiam , i wszystkich gnoij co sobie żarty stroją i w ogóle nie są za dobrzi starajcie sie być lepsi :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485

SonGoku , masz jakiś problem? to pisz , postaram się pomóc , pozdrawiam , i wszystkich gnoij co sobie żarty stroją i w ogóle nie są za dobrzi starajcie sie być lepsi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Groźby karalne pod moim adresem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
SonGoku333

jeszcze jedna taka wstawka na forum i wyłapiesz znów bana.
Mało kogo obchodzi tu co se Twój ojciec wygaduje.

wazzup,nic nie dostałem od Ciebie na maila.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
ooo jejciu nasz wazzup1988 cienki bolek się boij ? co lafay nie dał ci szybkości i kondycij i ogromnej siły ? no popatrz , chcesz to wpadaj : Ząbkowice śląśkie ul jasna 3b/7

SonGoku , masz jakiś problem? to pisz , postaram się pomóc , pozdrawiam , i wszystkich gnoij co sobie żarty stroją i w ogóle nie są za dobrzi starajcie sie być lepsi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
To jest temat o dyskusji na temat Lafaya,Rossa i NW itp ,a nie o kłótniach pomiędzy użytkownikami takie sprawy załatwiajcie na GG czy gdzie kol wiek indziej ale nie tu i co do ciebie Son to dzięki że za wszelką cenę chcesz pomóc i podzielić się informacjami,ale jeśli byś mógł to popraw pisownię bo naprawdę ciężko jest Cię rozszyfrować ...;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
o a wazzup sobie oftopuje ! zresztą co mi usuwasz moje posty?! to się trudze a ty usuwasz? ej jak ktoś chce pisać na gg 36090344 , hekto możesz napisać jak sie od mnie nie odwróciłeś .

SonGoku , masz jakiś problem? to pisz , postaram się pomóc , pozdrawiam , i wszystkich gnoij co sobie żarty stroją i w ogóle nie są za dobrzi starajcie sie być lepsi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
QUEBLO, korzystałem z opcji "wyślij e-mail" na Twoim profilu, czyżby adres był nieaktualny ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-31 14:19:40

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem i porada

Następny temat

FBW at home

WHEY premium