SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman siodmy raz z rzeduu........

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jay cutler - cienka definicja
ronnie najbardziej masywny jak zwykle, utrzymac tyle miecha też nie jest łatwo..
moj faworyt na ten rok - dexter jackson - on waży zaledwie 100kg..!!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 645
Full widzialem cie na zawodach kiedys teraz wiem na kim sie wzorowales widzac jaki poziom osiagnales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
HMMMMMMM nie wiem czy to był komplement czy obraza.jezeli tobie podobają sie przekoksowane potwory to ok ale mi nie!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
full spojrz jak wyglada na dzien dzisiejszy levrone bez koksu (tzn. pewnie skonczyl brac)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
czarny levrone tak wyglada bo rola do filmu tego wymaga a po 2 gie to zerwał sciegno achillesa i mial przerwe!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
To było do przewidzeniia że dopóki Ronnie będzie startował to wygra Olympie ale ma słaby brzuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
verystrong nie martw sie! dla takich oslow jak Ty tez sa szkoly.
1) Napisalem wyraznie "nie sa to typowi kultyrysci" Zreszta jak ktos tam napisal - jednak sa, ale ok ok
2) To ze bardziej podoba mi sie ich budowa od tych dyzych gosci swiadczy o moim niskim poziomie??? Przykro mi, że tak slabo ruszasz swoja glowka. Sory, że taki ton, ale nie lubie takich pustych gosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DLACZEGO?!?!?!?!

Następny temat

ANIMAL`S NIGHT - FOTOSTORY

WHEY premium