SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman siodmy raz z rzeduu........

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
a coleman to moze nie jest nakoksowana bestia........


ogólnie mówiąc zawody jak dla mnie lipa

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1739
na FOTORELACJA jest chyba z zeszłego roku ! ronnie nie miał czerwonych stringów na tych zawodach

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział że to było dobre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
"....dex zasłuzył na zwyciestwo a badell tez super wyglądał nie mówiąc o martinezie i charlesie i johnym jacksonie!......"


całkowicie sie z toba zgadzam!!

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
"haha Ronnie jest niepokonany!! Mój mistrz znowu gora :D ale Markus na 5 miejsci ta nakoxowana bestia powinna byc poza 10 :/"-jeebbbbbbb mi w ryj
obydwaj sa ułomni i wyglądaja jak ludzie sniegu

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boże jakie koksy :D! Popatrzcie na ich zadki :D Według mnie aktualni kulturyści wyglądają dużo gorzej od np. Franka Zane, Sylvestra Stallone, Jean Claude Van Damme itd. Wiem, że dwóch ostatnich to nie typowi kultyryści, ale mają dużo lepsze proporcje i mięśnie. Ogólnie chodzi mi o to, że powinno się bardziej oceniać pod względem rzezby, symetrii itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
I tak sie ocenia na zawodach dla kulturystow amatorow.
To jest konkurs zawodowcow i kryteria oceny sa inne.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
jean Claude van Damme, roz***ales mnie stary

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3102
kurcze jestem zaskoczony 2 miejscem Jaya wg mnie miał słabą rzeźbę i gęstość nie był zbyt pociachany i raczej wyglądał jak nakoksowany prosiaczek. zwróćcie uwagę na zdjęcia z porównań jaya z colemanem i jaksonem. beznadziejna rzeźba i gęstość łap (wg mnie) uważam że to pomyłka. powinien być za jacksonem.

dr B

>>>> do dzikich borów idę dzikich pól -między psy, szukam żył żródlanej wody czystej krwi <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 645
Bobak pierwsze slysze zeby Sylwester i Van Damme to kulturysci dawno sie tak nie usmialem po twojej wypowiedzi widac jaki poziom prezentujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
VERYSTRONG TO SMIEJ SIE ALE Z SAMEGO Z SIEBIE!sylwester moze nie był zawodowcwm ale nawet widniał w niektórych magazynach kulturystycznych swego czasu.a van dame nawet w czasach młodosci startował na zawodach!wiec daruj sobie!oczywiscie nie mozna ich porównywac do zawodowców ale zgodze sie ze mieli bardziej estetyczne i miłe dla oka sylwetki!top własnie widac po tobie jaki poziom prezentujesz!!

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2004-11-02 09:07:46

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DLACZEGO?!?!?!?!

Następny temat

ANIMAL`S NIGHT - FOTOSTORY

WHEY premium