SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - aktualne fotki

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
albo probuje utrzymac standard zycia jaki prowadzil przed emerytura... w koncu ubezpieczenia, rachunki, rodzina.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
Nie rozumiem tej krytyki. Mi wygląda na to, że ludzie go chcą oglądać. Niedługo seminaria z nim i pewnie nie jeden z was tam będzie żeby między innymi go zobaczyć. Ja też chętnie bym się wybrał ale wszędzie mam kawał drogi.

I apropo jak wchodzę w temat z Ronem zawsze jestem ciekawy co nowego. Nie macie też tak ? Czy wchodzicie żeby się pośmiać z kogoś kto wyglądać będzie do końca życia lepiej niż 90% forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
jaka krytyka? z brzuchem ze nie wciagal na scenie to fakt a jak rozmyslania dlaczego nadal kuje to krytyka no to gratuluje

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
Krytykujecie jego poczynania, sami byś się pokazywał jak by Cię ktoś chciał oglądać i brać za to kasę. Po co rozkminiać po co to robi, może to lubi, może potrzebuje pieniędzy. Są seminaria może ktoś się wybierze i się o to go zapyta.

Zmieniony przez - Valoria w dniu 2010-08-19 18:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Tu nie chodzi o seminaria, tylko utrzymywanie na takim poziomie, ktore jest rownowazne z waleniem ogromnych ilosci towaru. A to zapeewne nie przedluzy mu zycia.

Jestem jego fanem i wole go ogladac bez formy przez najblizsze 20-30 lat niz za 5 lat uslyszec, ze umarl.

Zmieniony przez - passenger6 w dniu 2010-08-19 18:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
Skoro tak chce niech tak będzie. To są jego wybory. Ja tam wole coś poprzeglądać niż mam widzieć zdjęcia w stylu Arnolda na plaży. W końcu to jego życie nie moje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 340 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9295
Robi to, bo lubi..przyklad...Romario ponad 4 dychy na karku i nadal gral. Dla kasy? nie sadze.

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
ile zarabia dobry pilkarz, a ile dobry kulturysta, nie ma porownania

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
A nie wpadło wam do głowy, że facet moze jest uzależniony od koksu i wspomagania. Bez tego pewnie byl by rośliną a tak jeszcze przedłuża sobie młodość.

Zmieniony przez - lewylife w dniu 2010-08-19 18:58:10

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Jaka roslina? Wystarczy mu sztuczne wyrownanie hormonow do normalnych poziomow. Oczywiscie prawdopodobnie jest on skazany na wbijanie do konca zycia, ale wbijanie wbijaniu nie rowne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomek Bobrowski - Aktualna Forma

Następny temat

Dexter Jackson - aktualne fotki !!!

WHEY premium