SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - aktualne fotki

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
mowilem ze wiekszosc sie ze mna niezgodzi ;] , ale nic dziwnego , moim zdaniem poprostu ron nie do konca zgadzal sie z ideą kulturystyki , spojrzmy na sposob cwiczenia np cutsa , ktory cwiczyl typowo rozbudowująco , nie trzaskał maxymalnych ciezarow i uwazal na kontuzje , a ron ... light weight baby i jazda z koxem , potem ciezko sie dziwic ze wygladal jak wygladal np na 07 , gdzie moim zdaniem nie powinien sie juz pokazac , nioe wspomna juz o rozwalonej talii i wielkiej <tak wiem ze genialnie rozbudowanej itd itp , fakt , ale stanowczo za duzej > dupie ;p , flex mial moim zdaniem duzo lepsze proporcje i estetyke , podobnie jak lavrone , np rok 98 , dla mnie wygladal wtedy swietnie ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Akurat Ron moim zdaniem trzymal sie najdluzej bez kontuzji z tych, ktorzy cwiczyli tak ogromnymi ciezarami. A pozniej wiadomo wiek swoje robi. Cutlerowi juz znika prawa noga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
moim zdaniem poprostu ron nie do konca zgadzal sie z ideą kulturystyki , spojrzmy na sposob cwiczenia np cutsa , ktory cwiczyl typowo rozbudowująco , nie trzaskał maxymalnych ciezarow i uwazal na kontuzje , a ron ... light weight baby i jazda z koxem , potem ciezko sie dziwic ze wygladal jak wygladal np na 07

zart sobie robisz czy co ?
bo probujesz na sile cos wpisac przeciw niemu
trening ? taki dawal efekty i to niesamowite w jego przypadku a tekst ze pozniej przez to wygladal jak wygladal to w ogole porazka , byl juz u schylku swojej kariery i to 40 paroleyni pan
poza tym na tym treningu zrobil sylwetke uwazana za najlepsza w hisotri a wiec rok 99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
kurcze a jest gdzieś ogólnie przyjęty model przezywania życia w pełni?!?! I powiedz mi czemu Ci do głowy nie przyszło że Oni właśnie tak je przeżywają- tak właśnie w tej pasji znaleźli swoją pełnie i glebie... polecam początek filmu Trainspoting gdzie główny bohater idąc monologuje sam z sobą i mówi: mógłbym mieć rodzinę, mógłbym mieć telewizor itp itd po czym zadaje pytanie : tylko po co? więc spokojnie z tym przeżywaniem życia, każdy musi je przeżyć po swojemu nie popadajmy w manierę sprowadzania wszystkiego do przeciętnej statystycznej. Body Line ok masz swoje zdanie i ja je szanuje ale w życiu jak już o coś chodzi to o komunikacje więc nie mów ze nie musisz nikomu tego tłumaczyć szczególnie jeśli piszesz to na forum które ma służyć wymianie myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Ademus... cholera jasna... Mistrzostwo to co napisales..

Respect.

100% mam takie samo zdanie

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20249
j.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
bpl ... o 99 to sylwetka wczesniejsza i nie ja mam na mysli to po pierwsze , po drugie o ile wiem to ron tak bardzo zaczał szalec z ciezarami juz pozniej <slynny leg press i lift > wlasnie jako ok 40 letni pan , co spowodowalo kontuzje i spaskudzenie naprawde dobrej sylwetki , gdzie tu jakis rozsadek , ale to jest moje spojrzenie na sprawe , fanow rona i tak nie przegadam ;p , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Zobacz sobie jego filmy treningowe, The Unbelievable byl krecony przed Mr. Olympia 2000. Wiec juz wczesniej musial takie ciezary dzwigac. Zobacz sobie BFTO z lat 90tych. Albo jego pierwszy film by Mitsuru o ile pamietam z 96 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Zobacz sobie jego filmy treningowe, The Unbelievable byl krecony przed Mr. Olympia 2000.

No i właśnie, od tamtej pory jego sylwetka zaczeła sie psuć.

Wiec juz wczesniej musial takie ciezary dzwigac.

Napewno, ale dalej niewiemy jak duzo wczesniej (mógł np od 1999 zacząć trenować w ten sposób)

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Nic sie nie zaczelo psuc, nie mial kontuzji, zaczal rosnac jeszcze bardziej. Wiec to jest twoje subiektywne psucie. Powtarzam obejrzyj sobie filmy z lat 90tych, to zobaczysz jak wczesniej trenowal.

PS. Nie wspominajac o tym, ze AC 2001 to sylwetka najblizsza do tej z 1999 roku. A na Mr. Olympia 2002 wazyl najmniej sposrod swoich wszystkich zwyciestw, wiec nie wiem co to w ogole znaczy, ze cos sie zaczelo psuc. Jezeli chodzi wam o ten gigantyczny postep w rozmiarze to jak juz to sie zaczelo od 2003 roku.

Zmieniony przez - scR w dniu 2008-10-07 08:03:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomek Bobrowski - Aktualna Forma

Następny temat

Dexter Jackson - aktualne fotki !!!

WHEY premium