SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok za mną:) suche mięśnie nowe fotki str.11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1714
Sylwetka bdb, a wielki plus za szaliki Jotki:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
a zapomniałem dodac ze pod koniec wiosny mialem za***isty skok,bo przybralem 8kg w nie całe 2 mies. tylko ze potem na jesien bylem chory i schudlem 6kg... i troche trzeba bylo odbudowywac,no ale sie udało:)

Nie ważne ile ciosów możesz zadać. Ważne ile możesz przyjąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190
brzuch robiles na skosnej ,tak.. powiedz mi ile powtorzen robiles i serii;) pozdro oczywiscie sog..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2154
ja mam trochę więcej na siłce sprzętu .. ale widze , że wychodzą ludzie z piwniczek z piękną budową ciała .. zazdroszcze ci serio .. nie brałeś jakis kreatyn ? a i powiedz mi jak tak ładnie wyrobić brzuszek bo ja mam du dupy ;/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
brzuch,he moj trening na brzuch jest dziwny,bo nie dosc,że chce miec ładny to jeszcze twardy. wiec biore skośną ławeczke i zaczynam. w momencie gdy jestem w polowie skłonu,kumpel mi uderza ręką w brzuch i tak dwie lub serie po 25. potem robie skłony z obrotem do kolan,czyli gdy sie podnosze w strone nog to jednym łokciem skrecam do kolana po skosie a nastepnie drugim do drugiego po skosie. i opuszczam sie do takiego momentu,że mam miesnie caly czas napiete,czyli nie klade sie do konca na plecy,i to cwiczenie wykonuje w jak najszybszym tempie :)

Nie ważne ile ciosów możesz zadać. Ważne ile możesz przyjąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2154
zazdroszcze ci brzucha i klaty ;/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
hehe. tez dla wielu osób zazdroszcze,ale wtedy biore sie do pracy bo chce im dorownac:D

Nie ważne ile ciosów możesz zadać. Ważne ile możesz przyjąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2154
ja to motywacje mam .. ale dobija mnie to , że nic nie widać na brzuchu i wgl.. tylo trochę barków i klatke jeszcze mam sutki takie podchodzące coś pod lipo .. chce jakos po marcu to zredukować a jak narazie to masa

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
hehe. a ja nie masuje,ja wole wolniej rosnąć i robic czyste i odrazu foremne mięsnie,żeby potem nie trzeba było rzezbic:)

Nie ważne ile ciosów możesz zadać. Ważne ile możesz przyjąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
a zamierzasz jakiś cykl robić czy nic
1

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej