SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok siłowni do oceny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 355
Witam, wrzucam zdjęcia do oceny. Ćwiczę rok z przerwami w tym 4 miesiące na redukcji. Przed ćwiczeniem ważyłem 95kg i byłem dość zalany. Teraz ważę 86kg, mam 186 wzrostu i od prawie 3 miesięcy jestem na masie, staram się trzymać zdrową dietę. Do tej pory brałem białko, kreatynę i na redukcji BCAA i spalacz. Od 4 miesięcy bez supli.

Dajcie rady na jakiej partii skupić się na zimowym masowaniu.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Nie wiem gdzie Ty tam masz te 86 kg, musisz byc bardzo wysoki. Poza tym jak na rok to bardzo slabo, dopiero masz delikatne zarysy. Zawsze skupiaj sie na kazdej partii miesniowej. Trenuj, trenuj, trenuj i odzywiaj sie dobrze. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 355
Efekty byłoby widac jakbym wrzucił zdjęcia sprzed roku których nie mam. Miałem wtedy praktycznie zero mięśnia a wszystko było zalane tłuszczem którego zostało na następną redukcje na wiosne. Do tego dietę zacząłem stosować dopiero na redukcji tj od marca, a jak teraz jestem na masie to dietę z większą ilością białka i ogólnie zdrowszych kalorii stosuję dopiero parę tygodni.

Dla porównania tak było w marcu:





Zmieniony przez - rzymian w dniu 2014-09-21 21:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 355
Czerwiec/lipiec:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Zrzuciles sadlo, zacznij budowac, a ze zdjeciami sie wstrzymaj. Z boczku na Oswiecim. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94128 Napisanych postów 363967 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667704
zdjęcia są tragiczne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Fat zrzuciłeś i tyle bierz się za ćwiczenia bo jak na rok to miernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Na pierwszym zdjęciu,wygląda to tak jakby ci ktoś prawy bark przebił igłą i powietrze z niego uciekło
Jesteś na takim etapie że daj sobie spokój z jakimiś priorytetami wszystko jedziesz po równo,dieta i masuj ale z głową.powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Prawy bark i prawy cyc napial i tak wyszlo-moze to skurcz ;) ze stresu przed 1 fota. Cwicz i za rok wstaw foty dla porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94128 Napisanych postów 363967 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667704
przenosze bo temat nie spełnia regulaminu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do strzeleccc

Następny temat

Siłownia-Trójmiasto

WHEY premium