SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok na bombie - Enan Deka Bold One Rip200

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2370

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 448
Witam,

Po ponad rocznej przerwie od silowni diety i SSA postanowilem wskoczyc na dluga i spokojna bombe. Nie zalezy mi na monstrualnych przyrostach ale ladnej estetycznej sylwetce.

Ostatnie 4 misiace robilem redukcje na silowni bywalem raz w tygodniu ale staralem sie trzymac diete.

Efekt po redukcji: Bylo 103KG / 23.5% BF Jest: 89KG / 15%BF

Myslalem o czyms takim - prosze o opinie czy ma to sens i ewentualne propozycje.

W tym roku chce zrobic dwa cykle masowe i jeden redukcyjny

Masa ok. 3700kcal cel: 100kg

1 - 14 Enan 500mg per week (250mg E3D)
1 - 14 Deka 250mg per week (300mg E7D lub 150mg E3D)

Redukcja 200kcal ponizej zapotrzebowania, cel: 14% BF

14 - 22 Prop 50mg EOD
14 - 22 One Rip200 EOD (Propionate 70mg, Masteron 65mg Trenbolone Acetate 65mg)

Mostek
22 - 30 Tesc Cypio 200mg E7D

Masa 2 - 4000 kcal cel: 105 / 106kg

30 - 44 Enan (250mg E3D)
30 - 44 Bold (375mg E3D)
45 - 53 Prop (100mg EOD)
45 - 53 Wino ( 30mg ED )

HCG 5000uj co 8 tygodni.

Ankieta:
1. WIEK: 32
2. WAGA: 89 KG
3. WZROST: 188CM
4. WYMIARY:
-biceps: 37 CM
-klatka: 108
-udo: 54
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata z przerwami
6. DIETA: JEST OGARNIETA ok
-białko: 3g na kg
-węglowodany: 5.5g na kg
-tłuszcz: 0.9g na kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 (Deka + Meta) 2. (Meta + Enan) 3. (Deka + Enan+Prop+Wino)
8. TRENING: 5 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: Masa do 105KG a potem rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1.5 roku
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endomorfik
13. STAN ZDROWIA: B. dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105 KG
-martwy ciąg: 130Kg
-przysiad: 95KG


Z gory dzieki za podpowiedzi i ewentualne korekty. Jak zloze wszystko w calosc to zrobie w tym poscie fotorelacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94419 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
wygląda to sensownie
hcg co 4-5 tyg wrzucaj
reszta wyjdzie w praniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lecialem teraz bold/cyp po lotce e3d i sie sprawdzalo, dorzucilem trena ace i lece po lotce e3d, w twoim przypadku powinno sie sprawdzic mysle tez, mysle ze dobrze ze dorzucasz propa do miksa tren/master/test sprawdzi sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 448
Witam,

Za mna 10 tygodni Tescia (500mg tyg) i Deki (250mg tyg). Generalnie samopoczucie bardzo dobrze, wlasnie bije HCG. Masa i sila poszly znacznie do przodu.
Co ciekawe nie czuje sie podlany woda prawdopodobnie przez male dawki tescia, choc po badaniach estradiol jest mocno w przekroczony i teraz pytanie do was czy go zbijac exe czy zostawic. Zostalo mi jeszcze 6 tygodni na Deka + Tesc choc teraz zwiekszylem dawki do 750mg Tesc tyg, 400mg Deka tyg.









Zmieniony przez - Hartall w dniu 27/03/2019 11:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 448
tutaj moj progres, zdjecia nie sa super. zrobie lepsze za 6 tygodni jak skoncze deke.
Jak wszedlem na cykl mialem 15% BF.

Obecnie jem okolo 4000cal, 80% diety to zbilansowane posilki, 20% smieci z paczkami wlacznie :D








Zmieniony przez - Hartall w dniu 27/03/2019 11:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zdecydowanie zbij. Jest bardzo wysoko i niesie to za doba negatywne skutki dla zdrowia. Ciśnienie badasz?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 448
Tak badam cisnienie, teraz sie unormowalo ale czasem wchodzi 80 / 145, zwykle mam 75 / 140.
Przez pierwsze 6 tygodni mialem skoki cisniania, czesto rano mialem twarz koloru buraka i czulem ze mi sie glowa gotuje od srodka jezeli mozna tak to okreslic.
Teraz juz jest znacznie lepiej i cisnienie wydaje sie byc stabilne.

Dzsiaj wjedzie Aromasin.


Zmieniony przez - Hartall w dniu 27/03/2019 14:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
Ten one rip z androchemu?
Teść i deka z czego leci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Hartall
Tak badam cisnienie, teraz sie unormowalo ale czasem wchodzi 80 / 145, zwykle mam 75 / 140.
Przez pierwsze 6 tygodni mialem skoki cisniania, czesto rano mialem twarz koloru buraka i czulem ze mi sie glowa gotuje od srodka jezeli mozna tak to okreslic.
Teraz juz jest znacznie lepiej i cisnienie wydaje sie byc stabilne.

Dzsiaj wjedzie Aromasin.



Zmieniony przez - Hartall w dniu 27/03/2019 14:39:32


Koniecznie. Na dwadziescia oczek ponad skale to mozna sobie masowac, ale to u CB to juz niebezpieczne.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 858
Ogólnie fajnie to przemyślane, tylko ja bym chyba bolda dłużej bił. :) W sensie 30-52, choć wiem, że tam końcówkę chcesz dociąć, ale myślę, że ten bold nie będzie przeszkadzał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 448
hej wszystkim ponizej wrzucam szybki updated.

Zakonczylem 16 tygodniowy cykl na test + deka. Poszlo 8 kg do przodu, w tym bardzo malo wody praktycznie mnie nie podlalo. Generalnie wiem ze moglem wycisnac wiecej z tego cyklu ale z roznych powodow (slaba dieta i nie reularne treningii) wyszlo jak wyszlo. Teraz mam troche bardziej zorganizowane zycie i wiecej czasu wiec postanowilem darowac sobie redukcje i wejsc na kolejny cykl masowy. Redukcja poleci koncem tego roku lub poczatkiem nastepnego.

### Cykl ###

Tydzien temu zaczolem cykl prop + tren ace po 50mg ED, nie wbijam w srode wiec tygodniowo wychodzi 300mg propa i 300mg trenu.
Caly cykl bedzie wygladal nastepujaco:

1-12 Prop 50mg ED
1-10 Tren 50mg ED
4-9 Meta 30mg ED
1-12 Acard 1 tab ED
4-12 Cabaser 0.5 tab E7D (o ile po badaniach wyjdzie ze prolaktyna poza widelkami)

Jak na razie czuje sie normalnie, cisnienie w normie, moge spac normalnie, nie kaszle podczas injekcji. Przez moment myslalem ze trefny tren (kto wie moze jest trefny..czas pokaze) Jedny ze skutkow ubocznych jakie zauwazylem to pocenie sie, mam czasem w ciagu dnia napady potu. Jak chodzi o agresje to raczej nigdy z tym nie mialem problemow jestem spokojna osoba. Zauwazylem ze szybko sie irrytuje np. rozmowa ktora wiem ze zmierza do nikad ale nie wiem czy to Tren czy Prop ktorego nie bralem juz ponad 2 lata.

### Dieta ###

Jestem obecnie na 4500 kcal. Makro wyglada nastepujaco:

Bialko: 300g
Wegle: 550g
Tluszcze: 120g


### Badania ###

Przed wejsciem na Trena robilem morfologie i estradiol:

Estradiol - w widelkach
Morfologia - b.dobra z wyjatkiem poziomu czerwonych krwinek.

Kolejne badania bede robil przed wejsciem na Mete.

Fotki obecnej formy postaram sie wrzucic przez weekend.





Zmieniony przez - Hartall w dniu 22/05/2019 17:44:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krew w strzykawce

Następny temat

Drugi Cykl

WHEY premium