SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzynki i banany - pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
Czy rodzynki i banany mozna jesc na redukcji? czy lepiej je odstawic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7996
ogolnie na redukcji duża ilość owoców nie jest zalecana,
najlepiej rodzynki dodac do sniadania a banana po treningu
jak nie jesz jakis duzych ilosci to śmiało wcinaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
rano jem placka owsianego i niewiem czy lepiej do niego dodac banana czy rodzynki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Jak Ci się mieści w bilansie kalorycznym, to możesz, czemu nie? Chociaż lepiej banany niż rodzynki, są bardziej sycące.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Pewnie dlatego, ze owoce to fruktoza, ktora nie pomoze mu osiagnac cel.
Staraj sie jak najmniej jesc owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
W stu gramach banana jest koło sześciu gram fruktozy. Łał. Normalnie strach się bać.
Fruktozę zaleca się spożywać W UMIARKOWANYCH ilościach, do 50g dziennie. To, że coś w nadmiarze jest złe, nie znaczy, że trzeba to absolutnie wykluczać, hej ^,^

A więc, dorzuć sobie banana. Nawet dwa. Mają dużo wartości odżywczych. Są dobre.

"Pewnie dlatego, ze owoce to fruktoza, ktora nie pomoze mu osiagnac cel. "
A ryż mu pomoże. Ziemniaki też. Już to widzę ;)
Pomoże mu ujemny bilans kaloryczny i zdrowa dieta - to tyle.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie jestem fanem pozbywania się owoców z diet redukcyjnych. Produkt naturalny - czyli zdrowy. Nie w przesadnych ilościach oczywiście, ale owoce mają sporo ciekawych właściwości. Ja codziennie jadam jabłka, kiwi lub śliwki suszone, rodzynki, żurawinę, suszone morele, rzadziej daktyle.
Moja ulubiona mieszanka - orzechy brazylijskie, suszone śliwki i żurawina.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Moja ulubiona mieszanka - orzechy brazylijskie, suszone śliwki i żurawina.


Ja bym musiał chyba po tym zamieszkac w kiblu....

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
50g fruktozy to duuża dawka, zalecana i owszem ale dawno temu.
badania naukowe są dla niej bezlitosne.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-23 10:01:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
dzieki chlopaki za odp:) lubie nieraz wziasc garsc rodzynek i sobie zjesc od tak bo mi smakuja wiec to dawka kolo 20g nie wiecej . :) czyli banana bede smialo dodawac do porannego placka tak jak to bylo do tej pory i sie tym nie przejmuje

a grejfrut ma duzo fruktozy? bo podobno dobry przy odchudzaniu

Zmieniony przez - Siemek1990 w dniu 2011-04-23 21:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Ma koło 2g w stu gramach wg nutritiondata

Every f***ing thing is possible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kursy KiF w Krakowie- ktore dobre?

Następny temat

omega3 w rybce vs. smażenie

WHEY premium