SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczny cykl treningowy w sporcie- prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
witam

wiem ze pomysl rocznego cyklu treningow moze okozac sie nieco szalony ale wlasnie o cos takiego mi chodzi.

otoz musze rozpisac taki plan dla osoby niepelnosprawnej w obojetnie jakim sporcie, stad moja prosba o pomoc. wiem ze jest tutaj wiele doswiadczonych osob i to nie tylko w ciezarach ale i dyscyplinach ogolnorozwojowych.

czy moglby ktos podrzucic, polecic jakis plan roczny w obojetnie jakiej dyscyplinie sportowej? chodzi oczywiscie dla osob zdrowych i w pelni sprawnych. ja postaram sie przerobic go tak aby pasowal dla osob niepelnosprawnych.

Mysle ze najlepszymi dyscyplinami(bo najlatwiej je dostosowac i trening nie roznilby sie zbytnio)sa:
- biegi
- plywanie
- podnoszenie ciezarow

jesli ktos moze pomoc bylbym bardzo wdzieczny

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
O jakim stopniu niepełnosprawności mówimy ?? i jaki jest jej zakres ??

Jesteś kolegą czy lekarzem??
Osoba chora kontaktowała się ze specjalistą??
Czy ćwiczenia są dla niej wskazane?
W jakim jest wieku?

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
nie nie jestem kolega ani lekarzem:) jest to tylko temat pracy na zaliczenie:)jednak w przyszlosci moze komus posluzyc...

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
?? nie do końca rozumiem.
Na zaliczenie czego?? To nie takie proste. Trzeba uwzględnić ewentualne przypadki osoby trenującej nie sprawnej w 100 % jeśli chodzi tu o sprawność ruchową. Jaki przypadek np. chciał byś opracować??

wydaje mi się że to jakaś bzdura i ktoś robi tutaj ludzi w przysłowiowego "konia"

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
studiuje fizjoterapie i mam taki przedmiot jak sport osob niepelnosprawnych, aby go zaliczyc mam napisac plan treningowy(roczny) dla osoby niepelnosprawnej w jakims(dowolnie wybranym)sporcie.

co niepelnosprawnosci to wydaje mi sie ze najprosciej bedzie jesli bedzie to niepelnosprawnosc w stopniu lekkim

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
napisz do mnie na maila
[email protected]

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M11/ Dziennik / Po krętych zakrętach aż do szczytu góry

Następny temat

brzuch + aeoroby

WHEY premium