SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczna transformacja 77kg>100kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 122 Wiek 25 lat Na forum 91 dni Przeczytanych tematów 1097
Dzień dobry wszystkim :)

Na początek ankieta:
Waga : 100
Wzrost :188
Cel treningowy : Wzrost masy mięśniowej
Staż treningowy na siłowni : 5 lat
Uprawiane inne sporty : od czasu do czasu basen i kosz
Dostęp do sprzętu: 3 różne siłownie, więc wszystko jest
Dieta :
-białko 239
-węgle: 430
-tłuszcz 129
Przeciwskazania medyczne : brak
Zażywane suplementy : Białko, kreatyna, gainer + plus cykl sterydowy <3
Ostatnio przerabiany plan: Siłowy, typowy tonaż w stosunku główny bój do akcesoriów 80/20
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach :
Klata 130kg
Martwy 170kg
Przysiad 175 kg

Cześć,

Nie wiem czy odpowiedni dział, ale chciałbym usłyszeć kilka dobrych, ale bardziej zależy mi na konstruktywnej opinii. Bo słyszę że rosnę i rosnę, ale sam wewnętrznie jest jestem zadowolony gdzie słyszę, że za dużo od siebie wymagam bla bla bla :D

Poniżej foty z mojej rocznej transformacji co sądzicie? Co poprawić bardziej (bo wszystko jest do poprawy)?

Waga 77>100 kg

Łapa 36> 42
Klata 103 > 113
udo 60>68
łydka 35>39

Zdjęcia z września 2020 i września 2021, prosze o opinię, bo oszaleje :D

Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 5057 Napisanych postów 69413 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 712782
Warto pamiętać o tym, że dobrej jakości mięśnie można budować z niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Jesteś już długo na dodatnim bilansie energetycznym i poziom tkanki tłuszczowej może nie jest wysoki, ale zdecydowanie na poziomie, który warto redukować. Polecam poczytać więcej informacji na ten temat w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Poza tym, warto skupić się na lepszej jakości zdjęć. Taka sama odległość, bielizna, poza, światło.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 467 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7565
Zdjęcia wyglądają, jakbyś je robił wszystkie prawie w ten sam dzień, także sam uznaj czy to dobrze

Poprawię trochę, żeby sprecyzować. Zdjęcia dolne wyglądają, jak po 2 miesiącach masy :)

Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2021-10-25 14:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 122 Wiek 25 lat Na forum 91 dni Przeczytanych tematów 1097
witorrr98
Zdjęcia wyglądają, jakbyś je robił wszystkie prawie w ten sam dzień, także sam uznaj czy to dobrze

Poprawię trochę, żeby sprecyzować. Zdjęcia dolne wyglądają, jak po 2 miesiącach masy :)

No właśnie ja tak samo do tego podchodzę, a wymiary mówią co innego, plus 23 kg wagi... Ja sam już nie wiem, może zdjęć nie umiem robić...

Ale dzięki za komentarz :)

Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2021-10-25 14:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 5647 Napisanych postów 34799 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 669762
Ale co Ty chciałeś - w rok zrobić masę jak do najcięższej kategorii wagowej w kulturystyce na scenę?? Budowanie masy to robota dla cierpliwych i konsekwentnych osób.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nightingal
Ale co Ty chciałeś - w rok zrobić masę jak do najcięższej kategorii wagowej w kulturystyce na scenę?? Budowanie masy to robota dla cierpliwych i konsekwentnych osób.

No ja do cierpliwych osób nie należę, uczę się cierpliwości, nie, nie chciałem robić :) Robiłem to wyłacznie dla siebie, aby dobrze poczuć się w własnym ciele :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 5647 Napisanych postów 34799 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 669762
No to rób swoje i będzie lepiej niż teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nightingal
No to rób swoje i będzie lepiej niż teraz.

Bardziej mi chodziło o fakt, czy widać progres, bo ja bardzo krytycznie do siebie podchodzę.. Ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
To zadaj sam sobie pytanie czy sam jesteś zadowolony ze swojego wyglądu w tym momencie. Jak nie, to nie potrzeba opinii innych. Jeśli tak - to co Ciebie obchodzą opinie kogokolwiek?
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nightingal
To zadaj sam sobie pytanie czy sam jesteś zadowolony ze swojego wyglądu w tym momencie. Jak nie, to nie potrzeba opinii innych. Jeśli tak - to co Ciebie obchodzą opinie kogokolwiek?

Bo zawsze konstruktyna opinia, hejt cokolwiek neagtywnego lub też pozytywnego napędza mnie do działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 23766 Napisanych postów 16684 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259973
Progres wagowy spory jednak już jakiś czas temu powinieneś pomyśleć o redukcji . Robienie czystej jakości masy to mega długa i ciężka praca więc nastaw się na długą drogę i mieszane cykle masa / redu bo zbyt długa masa też nie wnosi nic dobrego . Ogólnie dobra robota ale warto redukować już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
monkey22
Progres wagowy spory jednak już jakiś czas temu powinieneś pomyśleć o redukcji . Robienie czystej jakości masy to mega długa i ciężka praca więc nastaw się na długą drogę i mieszane cykle masa / redu bo zbyt długa masa też nie wnosi nic dobrego . Ogólnie dobra robota ale warto redukować już

Okej dzięki za komentarz, planuje jednak wbić masę do 120kg i zacząc redukować powoli. Chcę zobaczyć co z tego wyniknie. I najwyżej rozpisać plus y minusy i jeżeli będzie więcje minusów, zacząć następnym razem powolną masę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estrogen dziwny efekt

nutloveb