SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie masy bez diety... Czy to wogóle możliwe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
A czy ja mowie cos u suplementacji i sterydach ??
Btw moglis ie oni zdrowo odzywiac nie liczac nic po prostu np mam w domu zamiast ziemniorow dawala kasze i kurraka albo jakas tybe itp zrestza co do treningu tez nic nie mowilem jak nalezy cwiczyc moje zdanie powiedzialem takie :
Dieta nie jest droga i czasochłonna a daje efekty( jednym wieksze innym mniejsze zaleznie od wczesniejszych brakow imo)
a ty wyjezdrzasz mi ze niektorzy bez zsterydow, suplementow i przy robocie codziennie dobrze wygladaja ;/ troche argumenty nie do tej dyskusji ale ok :)(BTW ja tez nie jadlem duzo odzywek a kazda partiew cwicze weicej niz 1 w tygodniu ale chybe nie o tym dyskutowalismy )
ok z mojej strony koniec jzu chyba ;) bo sie zabardzo wymadrzam xD a sam daje tu diety do popraawy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
dobra jeszcze jedno
co znaczy: BTW ?
jakoś nie widzi mi się, że dawała im kurczaka z kaszą, prędzej boczek z białym chlebem i masłem
sterydy i suplementy - co do nich to chciałem podkreślić, że tego napewno nie brali
to fajnie, że ćwiczysz partię więcej niż raz w tygodniu, przynajmniej nie bierzesz wszystkiego w ciemno, tylko robisz trening jaki Ci się podoba i nie małpujesz od nikogo
dla mnie trening partii raz na tydzień to niedotrenowanie, nawet jeśli jest to bardzo intensywny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
BTW= BY THE WAY takie nawyki z gier online ;)
nie wiesz oc dokaldnie jedli ale wiez mi napewno jedlis pore ilosci miecha i wegli co do tycia jes niezbedne :)zreszta pisalem jzu o predyspozycjach genetycznych cos :P ja znam ludzi ktorzy robia w polu /woju na budowach i sa piekielnie chudzi :) takze roznie to bywa :)


BTW = a tak po za tym jakbys ang nie umial :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
chudzi też występują, ale jakoś zawsze zwracałem uwagę na tych większych, bo "jak to można bez treningu na siłce, diety, regeneracji, kreatyny, koksu, itd."
tak NIGDY NIE grałem przez neta i orłem z angielskiego nie jestem
sfd to jedno z pierwszych forum, na które sie zalogowałem
dopiero od niedawna zaciągnęło mnie do internetu
wcześniej gardziłem ludźmi, którzy siedzą tyle czasu w necie (bez urazy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
eheh aj wlasnie lekko chory jestem i daltego sobie tak siedze i czytam :Da siedze w wolnych chwilach na kompie jakas 1 godzina dziennie zwykle po za tym sfd to tez piersze forum tematyczne i jedyne poki co na ktorym jestem zarejestrowany :)
OK ja jzu koncze psianie w tym temacie bo zaczyna sie zwykal rozmowa ktora nic ciekawego do tematu nie wnosi :)

masz soga za ciekawa dyskusje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
to ja mam takie pytanie, ćwiczy gościu załózmy na mase i nie ma diete ułożonej co on osiągnie przez ten plan? masa niby odpada albo skromna, ale co jeszcze: wytrzymałóść mięśni,poprawe gęstość? co zyska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
zawsze jakąś masę (i nie tylko) osiągniesz i nigdy się nie poddawaj (nawet jak nic nie idzie - wtedy zmieniasz sobie trochę trening i może jakoś pójdzie, choć muszę Ci się przyznać, że niekiedy ćwiczyłem jednym planem treningowym ok. rok czasu), bo tylko ludzie słabi psychicznie się poddają
jeśli nie masz kulturystycznej diety (tak jak ja) to skup się na treningu i nie bój się "przetrenowywać" (sam nigdy nie stosowałem żadnego proponowanego gotowego planu treningu tylko sam go układałem i zwykle wiele się różnił od polecanych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wszystko zależy od genetyki. Kolega z byłej klasy nie stosował diety bo mówił że bez niej rośnie. Odżywek było troche zero saa dopiero później ale dorobił się sporej masy przy bf około 14%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Evgeni1987... pierwszy raz się dowiaduje, że na zawodach siłowych mierzą obwody biców etc.

W ogóle co masz na myśli mówiąc "dieta kulturystyczna"?
I czemu twierdzisz, ze wszelkie diety są przepełnione białkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
bic to sami zmierzyliśmy, ale waga i wyciskanie leżąc m.in. "zmierzone" na zawodach
za dużo białka dlatego, bo u mnie w rodzinie nikt tyle nie je białka i czytałem gdzieś, że wystarczy go 1-1.5g (choć czasami nawet do tej normy nie dochodzę)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zadbaj o jaja :-)

Następny temat

jaka waga do mierzenia poziomu tluszczu?

WHEY premium