SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie Masy/Siły Średnie efekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Witam. Chciałbym uzyskać pomoc od bardziej zaawansowanych, ostatnio wziąłem się za robienie masy tylko średnio mi to idzie. Rozpisze co i jak
Dieta:
Śniadanie: 50 g płatków owsianych, 300 ml mleka, 2 całe jaja, Herbata, Banan
11:00 120g Tuńczyk na wodzie, 60 g Mutant Mass, banan/jogurt
13:00 Zupa (pomidorowa,krupnik,fasolowa -talerz jak w każdym domu)
15:30 Ziemniaki, Mięcho (gulasz, schabowy, wołowina) sałata pekińska, herbata
17:00-18:30 Trening
19:00 Ryż/Frytki Kurczak około 20 dag, sałatka
19:40 Mutant mass 120 g
23:00 Białko na noc porcja 40 g

Wzrost 187 waga 77 kilo, staż w sumie 4 lata, teraz 6 miesięcy bez przerwy, trening 4x w tygodniu.

Myślę że moje zapotrzebowanie na białko i węgle przewyższam dość solinie a efekty są mało zadowalające czasami przybęzie kolo i ubędzie pół i tak w kółko, przez te 6 miesięcy udało mi się przytyć około 3-4 kilo, z tym że byłem po wyjeżdzie zagraniczym i na początku szło szybko a teraz ledwo co? Co robię nie tak zła dieta coś dodać lub zabrać?? Niestety obiadów nie jestem w stanie uregulować. Poproszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
wydaje mi sie ze dieta do wymiany. wyliczyles wszystko dokladnie? Przed treningiem i po daj Ryż z Kurakiem. Dobra dieta , trening, minimum 8h snu i masa idzie;) Ale poczekaj na wypowiedz jakiegos eksperta;)

Zmieniony przez - Stolord w dniu 2011-07-27 23:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zpa zupą jednak gdzie są obliczenia? od tego zacznijmy nie wiem ile spozywasz tłuszczu w dieci e
gainera zachowaj najleiej potreningowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
a gdzie jakies porzadne wegle kasza/makaron?na jogurcikach masy nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Witam! Dziekuje za szybkie odpowiedzi.
Jeśli chodzi o dokładne wyliczenia właśnie nie jestem tego w stanie zrobić bo z tym obiadem jest różnie, dajmy na to jak jest zupa pomidorowa z makaronem to automatycznie węgle wzrastają, jak jest barszcz biały to dodam 3 jaja i już jest inaczej, myślę, że sęk może być w tym że jem za mało tłuszczy dodam może oliwe z oliwek, jakiś słonecznik, i jeszcze coś przed spaniem chociaż przeważnie i tak miedzy czasie przetrąci się coś małego....co Wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Węgle przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
to może zamienić tego tuńczyka z godziny 11:00 na jakiś makaron z serem?? bo między obiady i siłkę nie wcisnę jeszcze 1 posiłku nie da rady....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jaja mieso ryby nie z puschy na końcu twaróg

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jednorazowy nadmiar kcal

Następny temat

problem z dziewczyna

WHEY premium