SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Judziński - Road To Classic Physique 2023 r.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Tak samo jak na insta oglądam To nogi ostro pozylowane i prazki wychodzą :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Pięknie pociachane te nogi. Co tam w kwestii pozowania, byłeś już gdzies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Jutro jadę właśnie do Huberta na lekcje pozowania ;) przy okazji oceni formę na żywo. Potem robię z nim trening.
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
Fajny dziennik, forma bdb, ino troche pozowanie poprawić bo jest potencjał i idzie jeszcze więcej wyciągnąć z Twojej sylwetki.
Obserwuje!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
Elgancko możesz pozdrowic i przekazać ze syn marnotrawny nie dlugo wraca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dobra powiem, że Marian też prawie dwumetrowiec wraca xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Cały czas forma na +, wszystko idzie zgodnie z planem. Samopoczucie super, nie czuję narazie, że jestem na prepie. Oby tak dalej, ale pewnie peak week da w kości :D

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dziś byłem w Poznaniu u Huberta nauczy się pozowania, lekcja bezcenna bo bardzo dużo się dziś nauczyłem, dużo pracy przede mną teraz aby doszlifować pozowanie. Muszę też zapisać się do fizjo, mam bardzo spięte kaptury i plecy. Hubert też pierwszy raz widział nnie na żywo, forma mówił, że aż za dobra i bedzie musiał jak on to określił "stopować mnie" Potem oczywiście trening który wszedł jak zło, w szoku byłem ile dają paski przy robieniu barków crucifix muszę je zakupić, bo u mnie na siłce nie ma niestety. Do zawodów niecałe 5 tygodni więc śmiało się wyrobię. Samopoczucie 10/10, aż w szoku jestem że az tak dobrze się czuje mimo krótkiego snu( pewnie krysys i tak będzie a sampopoczuciu) , pracy 12h i obowiązkach domowych, budowie domu oraz ynka który ma 2 latka i niespożyty pokład energii w sobie xd wyjazd uważam za udany, następny check formy u Huberta przed peak weekiem.







Zmieniony przez - robertjudi w dniu 2020-09-21 21:17:58
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DrunkInCarbs - przygotowania pod pierwszy sezon startowy

Następny temat

Paweł- dt

WHEY premium