SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Judziński - Road To Classic Physique 2023 r.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Obecny . Ładnie się to wszystko przedstawia
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jak oceniasz szkolenie u Radka, ja też miałem na tym być, nawet zaliczkę już miałem wpłaconą ale w 4obocie mi się tak zesrało, że nie mogłem jechać. Dawaj jakieś foty sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
opalinho
Jak oceniasz szkolenie u Radka, ja też miałem na tym być, nawet zaliczkę już miałem wpłaconą ale w 4obocie mi się tak zesrało, że nie mogłem jechać. Dawaj jakieś foty sylwetki


Wiadomo to szkolenie dla osób której mają już spore podstawy i doświadczenie... Podobało mi się jak pokazywał swoje rozpiski zawodników... Fajnie bez zbędnego gadania. Noo i był też peak week fajnie rozwinięty. Jestem zadowolony, bo super wyjaśnił jak oblicza makro i zapotrzebowanie na podstawie swoich doświadczeń
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Fajna sprawa takie szkolenia dla bardziej zaawansowanych. Bo ileż można słuchać podstaw :D
A Radek wiadomo jaką jest osobą, nic tylko wyciągać informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
winterR
Fajna sprawa takie szkolenia dla bardziej zaawansowanych. Bo ileż można słuchać podstaw :D
A Radek wiadomo jaką jest osobą, nic tylko wyciągać informacje.


Dużo ciekawych rzeczy się dowiedzialem takich nieoficjalnych hehe

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
robertjudi
winterR
Fajna sprawa takie szkolenia dla bardziej zaawansowanych. Bo ileż można słuchać podstaw :D
A Radek wiadomo jaką jest osobą, nic tylko wyciągać informacje.


Dużo ciekawych rzeczy się dowiedzialem takich nieoficjalnych hehe

Najwięcej się dowiesz po szkoleniach prywatnie pogadajac... Albo w przerwach na kawę, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
opalinho
robertjudi
winterR
Fajna sprawa takie szkolenia dla bardziej zaawansowanych. Bo ileż można słuchać podstaw :D
A Radek wiadomo jaką jest osobą, nic tylko wyciągać informacje.


Dużo ciekawych rzeczy się dowiedzialem takich nieoficjalnych hehe

Najwięcej się dowiesz po szkoleniach prywatnie pogadajac... Albo w przerwach na kawę, hehe


Radek był otwarty na każde pytanie odpowiedział, bez tematu tabu
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dobrze wiedzieć bo jak termin mi przypasuje to się wybiorę w przyszłości. Materiały w formie papierowej lub na maila dostępne czy tyle ile sobie naszkrobiesz w zeszycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
robertjudi
opalinho
robertjudi
winterR
Fajna sprawa takie szkolenia dla bardziej zaawansowanych. Bo ileż można słuchać podstaw :D
A Radek wiadomo jaką jest osobą, nic tylko wyciągać informacje.


Dużo ciekawych rzeczy się dowiedzialem takich nieoficjalnych hehe

Najwięcej się dowiesz po szkoleniach prywatnie pogadajac... Albo w przerwach na kawę, hehe


Radek był otwarty na każde pytanie odpowiedział, bez tematu tabu


Właśnie już nie pierwszy raz słyszę taką opinię o nim, do tego symaptyczny gość podobno. Sam nie miałem okazji z nim rozmawiać ale wszystko informacje od osób trzecich :) czyli się sprawdza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
winterR
robertjudi
opalinho
robertjudi
winterR
Fajna sprawa takie szkolenia dla bardziej zaawansowanych. Bo ileż można słuchać podstaw :D
A Radek wiadomo jaką jest osobą, nic tylko wyciągać informacje.


Dużo ciekawych rzeczy się dowiedzialem takich nieoficjalnych hehe

Najwięcej się dowiesz po szkoleniach prywatnie pogadajac... Albo w przerwach na kawę, hehe


Radek był otwarty na każde pytanie odpowiedział, bez tematu tabu


Właśnie już nie pierwszy raz słyszę taką opinię o nim, do tego symaptyczny gość podobno. Sam nie miałem okazji z nim rozmawiać ale wszystko informacje od osób trzecich :) czyli się sprawdza :)


Ja tam kilka razy z nim gadałem już tak w 4 oczy i zawsze odpowie na pytanie... Po za tym właśnie jest sympatyczny, ma poczucie humoru... Naprawdę spoko, nie jak inne pseudo gwiazdy polskiej sceny BB.

opalinho to co samemu naskrobiesz ewentualnie zdjęcie zrobisz z prezentacji


Zmieniony przez - robertjudi w dniu 2019-05-26 18:32:19

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DrunkInCarbs - przygotowania pod pierwszy sezon startowy

Następny temat

Paweł- dt

WHEY premium