SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rickson stawia na Aronę

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Rickson Gracie spędził wakację w Rio. Trochę pobalował, spotkał starych kumpli i co dla nas najważniejsze - rozmawiał z GRACIEMAG.com. Tematem była oczywiście gala noworoczna Pride. Na pierwszy ogień poszedł temat walki Silvy z Aroną:

"Stawiam wszystko na Aronę, ponieważ jest bardzo dobry technicznie i jest wojownikiem. Myślę, że ma dobrą osobowość. Oczekuję, że skończy Wanderlei'a" - powiedział Rickson.

"Co do innych walk, oczywiście generalnie kibicuję Brazylijczykom. Zawszę chcę widzieć jak Brazylijczycy, jak np. Murilo i Minotauro, wygrywają, ale im więcej jest tam twardych zawodników, tym bardziej mogę tylko siedzieć i patrzeć co się stanie" - powiedział. "Murilo, przykładowo, nie ma zbyt dobrych przeżyć z Hendersonem. Przekonamy się, co pokaże teraz. Ma wspaniały potencjał i chciałbym zobaczyć jego wygraną".

Co do walki o pas wagi lekkiej, Rickson wybrał Gomiego: "Myślę, że wygra Gomi, ponieważ jest teraz w doskonałej formie, jest bardzo pewny siebie.", natomiast na pytanie o walkę Zuluzinho z Fedorem odpowiedział: "Niestety, myślę, że Zuluzinho nie ma zbyt dużo doświadczenia, aby wygrać z Fedorem" - stwierdził Gracie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
a to niech se stawia

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Hehehe zdziwiłbym się, gdyby postawił na Wanda... w końcu ten chciał walczyć z Rickim za jego szczekanie o marnym poziomie obecnych zawodników MMA...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Źle postawił...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Wand chciał walczyć z Rickim o pas właśnie na gali Sylwestrowej, ciekawe czemu Ricki o tym nic nie powiedział!?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
boja sie

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Riki to pajac i udowodnil tylko ze jest tchurzem. Wand wyzywal go wiele razy na walke ale jakos nigdy nie slyszalem zeby riki sie zgodzil.




Zaraz a temat przypadkiem nie powinien brzmiec: Ricson stawia Aronie albo Ricson wkupia sie w łaski Arony?

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2005-12-28 18:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 698
To dobrze, że na niego stawia.Wkońcu Silva wyzwał go na pojedynek za jego "szczytowej" formy a ten nie odpowiedział na "wołanie" Wanda.

A tak na marginesie to myślę, że chciałbym zobaczyć jak Wand "obskakuje" Ricksona!!!To by było coś...Podobno RIKI jest taki świetny, to ciekawy jestem czemu nie zgodził się na walkę z SILVĄ!!!Pewnie się bał

Son, you got...OWNED!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
pewnie dla tego że już nie te lata i nie chce na starość jedna walka zaprzepaścić całego życiowego dorobku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitor Belfort w Pride?

Następny temat

Jackson będzie trenował z Zuluzinho?

WHEY premium