SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezygnacja z moda!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, czekam więc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przyszła niedziela, namyśliłeś się Banan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
fod - @
juz działam od 30min , dzis na pewno co nie co pojawi sie w poszczegolnych dzialach sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Kilbian status moda w Scenie zdjęty - zostawilem bolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan napisałem Ci na gg.
SFD strasznie muli, i mam problemy z wchodzeniem w poszczególne działy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Szkoda, że modowie działów np. odżywianie, odchudzanie w zasadzie nie uczestniczą w pomocy i rozwoju działów a co za tym idzie marna pomoc w odchudzaniu, może warto pomyśleć nad nowym przydziałem ? Bo są na forum osoby które mają sporą wiedze do tego udzielają i pomagają pchając te działy a co więcej nawet nie są wyróżnieni w żaden sposób a co więcej nikt nawet abonamentu nie jest im w stanie zapewnić to jest za przeproszeniem żałosne bo to głównie dzięki ich pracy działy np. odżywianie nie spadają na dno a już bardzo blisko tego.

Oczywiście nie chciałem nikogo urazić, tylko mówie to o czym wszyscy wiedzą a nie ma kroków w związku z tym. Bo po co trzymać modów na swoich pozycjach jeśli w 99% poświęcają się oni innemu forum ? nonsens


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
w odzywianiu jest ok z tego co widze, poza tym rozmawialem z qazarem i z tego co mowil , po weekendzie ma juz byc na forum

w odchudzaniu mialem dodac pare nowych osob , ktore w tym dziale dostalyby bolda - co za tym idzie moglyby udzielac sie w 'zielonych' topicach; niestety w weekend forum nie chodzilo, wiec nie mialem kiedy tego zrobic - raczej doperio w niedziele wiec to uczynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ok, rozumiem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Szkoda ze forum zcasami starsznie wolno chodzi, a czasmai wogole sie nie chce otworzyc.Wchodze jak zwykle wieczorem zbey wejsc na kochane forum a tu czasmai 'zonk' osttanio coraz czesciej sie to zdarza niestety

Pozdrawiam, i rowniez mam andzieje ze po za Domerem Modowie w odzywianiu beda aktywniejsi

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
zobacz lepiej temat w administracji
od 2 dni nie powinoo juz byc zadnych problemów - przynajmniej twierdze tak, po tym co sie dowiedzialem od informatyka i mateo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po jakim czasie konto jest likwidowane????

Następny temat

uzytkownik kamil88

WHEY premium