SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reverse diet. Prośba o pomoc.O ile podbijać gram ww tygodniowo jak szybko waga w górę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Witam obecnie skończyłem redukcję i zacząłem reverse diet. Mam pytanie o ile podbijać węglowodany tygodniowo??? Na razie zacząłem powoli 10gr tygodniowo czy na tym pozostać???? Białko planuje zostawić i tłuszcze tak jak jest dobry wybór??? Ile może waga max na miesiąc lecieć w górę bo z tego co mi znajomy doradził to tak 0,2 kg miesięcznie, oraz kontrolować czy nie podlewa. Zależy mi na spokojnym podbijaniu wagi przy zachowaniu obecnego bf%.Obecnie jadam tak jak w zrzucie. Treningi 3 razy w tygodniu również jak w zrzucie. Nie dodałem oliwy gdyż daje jej minimalnie i rozcieram ręcznikiem po patelni.










Obecnie wygląda to tak

































Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-12-15 15:38:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Wypełnij ankiete działu , na Twoim miejscu od razu podbił bym tłuszcze do 1 gram. Generalnie możesz wejść na bilans 0 a najlepiej uciąć sobię z 20% z bilansu i zaczynać z tego pułapu dodawać kalorie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Wiek :27
Płeć : mężczyzna
Waga : 56,5
Wzrost : 172
Obwód klatki : 92
Obwód ramienia : 29,5
Obwód talii : 89
Obwód uda : 67
Obwód łydki :36
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 10%
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna 5 dni w tygodniu (podnoszę ok. 1000-2000kg na dzień)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia domowa - FBW+35min aero( orbitrek)
Odżywianie : dieta jak w zrzucie (nie słodzę,nie solę, raz za czasu cheat day)
Cel : powolne zwiększanie obwodów przy tym samym bf%
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia : przepulkina lędźwiowo-krzyżowa
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia domowa
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie stosuję
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie
Stosowane wcześniej diety : nie stosowałem


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-12-15 16:59:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
To co dołożyć do jakiego posiłku aby podbić tłuszcze???A może więcej oliwy po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Dodaj tłuste ryby jak śledź , makrela czy łosoś , dlaczego nie solisz ?
Dodaj także tłustsze mięsa jak udka , podroby , wieprzowina czy wołowina .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Łososia jem tylko raz w tygodniu na kolacje+200 gr warzyw bo cenowo tragedia. Tak jakoś się nauczyłem bo zdrowiej:) po prostu używam zioła prowansalskie,paprykę,pieprz ale nie sól:) Słodzić też nie słodzę:) A makrela jaka wędzona może być na kolację lub myślałem że tuńczyk w oliwie na kolację+warzywa ale też cena dobija:P


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2015-12-15 17:43:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low carb na masę do oceny, 74kg

Następny temat

Dieta na mase 60 kg 170 wzrost

WHEY premium