SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reverse a Dodatkowa Aktywnosc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
Siema. Aktualnie jestem na reverse diet. W planie nie ma zadnego cardio/interwalow.
Ale...
Zrobilo sie cieplo a ja lubie rower wiec ostatnio dosc czesto wpada godzinka lub wiecej jazdy na rowerze.
I tutaj moje pytanie. Po takiej przejazdzce dodawac kcal w danym dniu ? Chyba wydaje sie to sensowne rozwiazanie. Jesli tak to ile ? Jaki przelicznik uwzgledniac. Jezdze z Endomondo, aplikacja pokazuje "spalone kalorie" ale wiadomo ze nie pokazuje dokladnie, jest mozliwosc ze pokazuje 2x za duzo wiec mysle ze nie ma co na tym polegac. Jaki wiec przelicznik uwzglednic na 1 godzine jezdzenia srednim tempem, zwyklym w przypadku gdy dodawalbym kalorii do danego dnia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja bym nie dodawał, przez tydzień bym obserwował i jak waga leci w dół to dodać ~100kcal w następnym tyg i dalej obserwować

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
Kalorie dodaje i tak. Jak na razie 100/tydzien. Tylko problemw tym ze jednego tygodnia moge przejezdzic 10 godzin a kolejnego tygodnia godzine i bedzie straszny nagly skok w bilansie tygodniowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja bym się tym tak nie przejmował i obserwował tygodniowo i manipulował wtedy dopiero, ewentualnie możesz przed i po rowerze dorzucić dodatkowe kalorie 100/200 a w pozostałe dni standardowo

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

Moja dieta na masę proszę o opinie i poprawki.

WHEY premium