SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Retabolil - czy autentyk?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3113
Interesuje mnie, czy kupiłem autentyczny Retabolil. Właściwie to już po fakcie, ale co tam. Podobno można określić oryginalność preparatu na podstawie numerów seryjnych. Ja niestety nie mam opakowania, ale na ampułkach figuruje coś takiego:
RETABOLIL
oleos.
im.
RICHTER
A05106
05 2005
Czy na tej podstawie da się coś stwierdzić?
Za odp z góry dzięki.

pzdr,
Abdenago

pzdr,
Abdenago

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Oryg. retabolilu nie kupisz u dila poprostu dla tego bo nie warto sie tego sprzedawac. Za duzo klopotow zeby nabyc ten srodek w aptece albo w hurtowni, a uwazajac ze stezenie jest tylko 50 mg/ml i cena byla by zbyt wysoka, niewiele nawet pomysli o kupieniu tego, jak sa dostepne inne nandrolony po 100 albo 200 mg/ml i sa znacznie tansze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdjecie...

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3113


Ampułka, opakowania nie dostałem.

pzdr,
Abdenago

pzdr,
Abdenago

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Moim zdaniem to właśnie najlepszy przykład jak powinna wyglądać PODRÓBA!!!!!!

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Aha i jeszcze jedno, ustaw wszystkie ampułki jakie masz obok siebie w rzędzie, powinny być tej samej wysokości i mieć te sam kształt. Na pewno tak nie jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
No i już ostatnia podpowiedź, te naklejki na ampułkach powinny mieć zaokrąglone rogi, a przy próbie zdjęcia ich z ampułek powinny się rwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a, ale prymitywna nalepka. Żalosni sa ci niektorzy 'producenci'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
takie nalepki robiłem w '95 na AMIDZE i drukarce 9 - igłowej.
Zobaczcie jak wycięty papier

Ale ktoś Ci wkręcił wała.
Proponuje dać to zdjęcie na główną stronę i utworzyć dział PODRÓBY. Każdy mógłby sobie oglądać do woli takie wałki

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3113
Co polecacie zrobić? Czy jest jakikolwiek sens, żebym sobie to wstrzykiwał?

pzdr,
Abdenago

pzdr,
Abdenago

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Absolutnie NIE. W najlepszym wypadku jest to zwykły olej lub testosteron, w najgorszym jednak różnego radzaju zanieczyszczenia, chemiczne lub biologiczne, z którymi na pewno nie chciałbyś mieć nic wspólnego. Wyrzuć to na śmietnik!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
abdenago. Stary ja tez cos podobnego kupilem tyle tylko ze napis Richter byl od razu pod napisem 50 mg - 1 ml. a reszta sie zgadza. Ale ampulki byly rowne jak postawilem obok siebie. Mysle ze to podroba i na wszelki wypadek dam sobie z tym spokoj...

kaio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

COŚ INNEGO ZAMIAST CLENBUTEROLU

Następny temat

Clenbuterol, bułgarski

WHEY premium