SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rescuediver - redukcja 135 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
oczywiscie ze robilem bo jestem pod stała kontrola z dietetykiem , wszystko bylo ok jedynie co to OB 5.1 gdzie norma byla do 5 lipidy to wiadomo wysoki zły i niski dobry holesterol .... niestety nie wkleje tu badan bo zawinol mi je rodzinny :) tak jestem na ciągłej redukcji z tym ze w chwili obecnej wg. mojego trenera ( dietetyka ) ta dieta ktora mam obecnie rozpisana jest stabilniejsza zebym nie chodził wilczo-głodny

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to czego oczekujesz od nas skoro prowadzi Cie dietetyk?

skoro ciagle redukujesz to warto zrobic kilkutygodniowa przerwe od deficytu.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zdecydowanie warto wprowadzić strategiczne roztrenowanie i zerowy bilans kaloryczny.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
a czy czlowiek musi czegos od was oczekiwac zakladajac swoj temat ? :) moze przyjdzie kiedys taki dzien gdzie bede potrzebowac waszej pomocy , porady , dobrego słowa bo nie znajde motywacji do treningu :) kto wie ..
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
poza tym nie wiem czy caly czas bede chcial byc prowadzony czy kiedys nie zdecyduje na samodzielne ukladanie sobie zywienia a wtedy to juz napewno bede potrzebowac wsparcia Waszego

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Trochę mi się kłóci 2500 kcal, Twoja waga, aktywność, wiek i rezultaty diety. Jeśli zamierzasz prowadzić dziennik - z ciekawościa będę zaglądać.
A jak cukier? Zawsze dobre wyniki, czy cos się działo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
wiesz co miesiac schodziłem z tych kalori i uznałem ze te 2500 bedzie tak w sam raz zeby nie glodowac. Co do cukru to faktycznie czasami jak miałem 5h pzerwy miedzy posiłkami to wpadałem w lekką hipoglikemie bo przy 95 i ponizej zle sie czułem. Generalnie nie jestem obciażony genetycznie , ale kontroluje co jakis czas TSH bo tu i mama i siorta miały jakies problemy

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
95 to nie hipoglikemia, poniżej 70 juz bardziej. Ja odczuwam spadek cukru jak jest w okolicach 75, ale moze Ty masz inaczej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
rescuediver
wiesz co miesiac schodziłem z tych kalori i uznałem ze te 2500 bedzie tak w sam raz zeby nie glodowac. Co do cukru to faktycznie czasami jak miałem 5h pzerwy miedzy posiłkami to wpadałem w lekką hipoglikemie bo przy 95 i ponizej zle sie czułem. Generalnie nie jestem obciażony genetycznie , ale kontroluje co jakis czas TSH bo tu i mama i siorta miały jakies problemy


jak wytrenujesz "głód" (tak na prawdę to przerwę od jedzenia) to będzie Ci dużo łatwiej
jeść mało i jeść ciągle - źle, taka dieta będzie porzucona. Organizm nie lubi przedłużonego okresu w którym je mało i często będąc w deficycie.
łatwiej jest mu nie jeść.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
tak wiem ze to nie hipoglikemia ale wlasnie tak juz ponizej tych 95 zaczynaja drzec rece , sciska w zoładku , zimne poty wychodza wiec cos tam jest na rzeczy ze tak sie dzieje. Antos generalnie po tym okresie kilku miesiecy na deficycie zauwazylem ze lepiej własnie jest kiedy nie jem niz jak jem czesciej. kiedys zrobilem sobie taki tescik dla organizmu i potrafilem wytrzymac nawet 12 h bez jedzenia i faktycznie nie działo sie nic złego z moim organizmem. Poza tym juz teraz widze ze zjedzenie wiekszej ilosci posiłku stanowi juz dla mnie nie lada wyzwanie :)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena jakości diety oraz gdzie podbic

Następny temat

Masówka do oceny i kilka pytań

WHEY premium