SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reprezentowanie klubu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
Mam pytanie , jak dostać się do dobrego klubu np. Cracovi , Korony lub Lecha . Wiem że to jest trudne ale mój kolega z klasy dostał oferte z Korony i lecha , do korony nie zostal przyjety poniewaz brak miejsc a w Lechu brakuje i go przyjęli tylko ze za daleko dla niego ( ja bym taką ofertę wybrał ) , mógł mieszkać w internacie . Ale do rzeczy kiedyś na nk.pl dobaczyłem kolesia co miał zdjęcia w profilu z piłkarzami z wisły jednym z pokolei i napisalem do niego czy moglbym przyjsc na trening i on mi dal nr kom do trenera Wisły juniorów więc napisalem i odpisal ze moge przyjsc na trening i zobaczymy ( to byla dla mnie duza szansa tylko wtedy nie moglem bo mialem skręcone kolano:( ) wiec powiedzialem mu czy nie można na kiedy indziej a on odpisal ze teraz albo nigdy bo jest wielu innych graczy co do niego piszą . Wiem z***ałem to ale powiedzcie jak sobie załatwić grę no moze nie w pierwszym skladzie ale np. zeby z rezerwy na mecz w klubie jak cracovia lub legia.. jak to osiągnąć???

"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
chodzi mi o składy juniorskie.

"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Jeżeli jesteś na tyle dobry, że chcesz grać w takich zespołach, to pewnie grasz w kadrze województwa. Czy nie ? Bo znam takich, co jak strzelą 3 bramki jakiemuś zespołowi co ludzi zbierał 15 min. przed meczem z pola bo ziemniaki zbierali... I ile masz w ogóle lat ? W jakiej lidze grasz ? W ogórkach ? Napisz takie rzeczy... a to z nk mnie rozwaliło ;o a tak w ogóle... czemu dałeś nazwę ''reprezentacja Polski'' ?

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
A jaki to ma związek z reprezntacją Polski?

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
16 lat , nie w ogórkach tylko w I grupie "A" klasy.Może cię rozwaliło ale inni tak właśnie zapewniają sobie grę w klubach albo po znajomości albo z nk.

"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
kjurva jak mozna sobie miejsce w klubie załatwic przez nk?
chyba w jakies bklasie

no z a klasy juniorów to raczej cie nie wezma do zadnych z tych zespołów,no chyba ze jestes naprawde dobry ale wtedy to juz byś w seniorach grał albo przynajmniej znimi trenował


jestes z podkarpacia,gdzie mieszkasz?

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2011-01-25 11:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
nie że całkiem załatwić gre tylko chodzi mi o trening żeby się pokazać w klubie ;)
Tak jestem z podkarpacia a ty??

"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jeżeli się za chwilę nie dowiem jaki to ma związek z reprezentacją to temat leci a Ty razem z nim więc poproszę o odpowiedź.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
chcialem napisac reprezentowanie klubu ale sie zamyslilem i napisalem reprezentacja polski , sorki

"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no widze ze jestes bo masz wpisane w profil
ale jaki klub?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ok, zmieniłem, chociaż i tak ta cała historia jest

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy jest ręka a kiedy nie...

Następny temat

Środkowy obrońca

WHEY premium