Nie ukrywam, ze początek roku, do dobry moment na to, aby nieco zmian i świeżości wprowadzić w dziale:)
obecnie przebywa tutaj "stale" grono kilku osób, a życie toczy się w okół kilku dzienników, jednak chciałbym to nieco zmienić:)
w dobie FB i grup tematycznych, szybkość uzyskania odp stała się dla osób pytających priorytetem, jednak jakość tych odp wiemy po grupach FB jest mizerna, przez co w tym kontekście na pewno bijemy ich na głowę
jednak przydaloby sie jakos zachęcić młodzieżówke do tego, aby w dziale brała czynny udział, chocby poprzez dzienniki :)
jestem otwarty na sugestie i pomysly, jakie mozna wdrozyc w dziale Junior

zwiększenie ruchu w dziale to rowniez szansa na to, aby potrzebny byl drugi moderator do wsparcia mnie w dziale
swego czasu bylo nas tutaj trzech, taki mielismy przemial, obecnie jestem sam bo nie ma takiej potrzeby, jednak jakby byla, na pewno by byla potrzebna mi pomoc, wiec jest to rowniez szansa dla osob, ktore by chcialy nieco blizej zwiazac sie z SFD

mysle, ze z powodzeniem mozna by bylo sciagnac kogos podobnymi akcjami jak wczesniej,
jednak jak patrze na podejscie do konkursow osob mlodych, obecnie nic ich nie motywuje%)
moze wlasnie osoby mlode, wypowiedza sie, jakie maja oczekiwania co do funkcjonownaia dzialu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: [email protected]