SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z placu boju%-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
naprawdę zaje.....ste, poszukaj w suplach jest nawet mały teścik na zawartość, jest zjadliwe, bez męki

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
to naprawde musze pomysleć o tym bo to bardzo tanio...spora oszczędnosć na dłuższ "mete" hehe ;)poszukam leon:)

danke michel za to info

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2005-08-11 12:56:41
...
Napisał(a)
Usunięty przez spice za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
po niewielu odzywkach nie miałem sraki - po ostrovii nie mam
a smak ja robie głównie kawowy - kawa rozpuszczalna granulowana - 2łyżeczki i lód do tego
i jest wypas max
i jak trzeba to zjadam po 60g białka w porcji i nie obchodzi mnie to

leon - przesyłka 30zl - dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
wakacje,trzeba czymś zagipsować dziury w ścianie pzed malowaniem /tapetowaniem narazie to robie sobie research i czytam o tym produkcie z ciekawości, bo juz tyle razy sie pojawiał wątek ostrowii ,że aż głupio nei wiedzieć czym tak wielu miche cieszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ten cement jest very QL, jak ktoś ni chce niech kupuje inny cement ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A tak powaznie, to sam wcinam tylko to bialko, odzywki od roku chyba na oczy nie widzialem i pewnie nigdy juz nie zobacze. Poprostu doszedlem do wniosku, ze nalezy dobierac preparaty adekwatnie do swoich celow i potrzeb ... moim celem jest wzrost osiagow silowych przy nienagannej sylwetce, i ostrowia spelnia moje oczekiwania ... natomiast gro jest osob na tym forum ktorych celem jest ... nabicie sobie portfela - dlatego wychwalaja pod niebiosa firmowe bialka i zachywcaja sie roznymi duperelami dotyczacymi metod produkcji etc. a sami ... wygladaja jak kupa ... tak tak - tak wlasnie jest - ich postepowanie tez jest sluszne - maja cel - zarobic - wiec postepuja tak aby ten cel osiagnac ... proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
troche zasmiecilismy post koledze,ale to przydatne info i każdy skorzysta:) dzięki,po waszych słowach myślę,że chyba spróbuje,bo nie zaszkodzi,a może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie nawidze Ostrowni, nienawidze białek natualnych a serio nie chce mi sie bawić z dodawaniem jakiś polepszaczy smaku. 2700kg za 110zł to dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
no jak za 2 tony to spoko cena

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolo.

Następny temat

metka pakistanska

WHEY premium