SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu bold/enan + prop/wino/tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
wizualnie to troche niezbyt:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slabiutko, narazie podlalo tylko



Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-05-11 09:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
ehh na zywo lepiej to wyglada ;)
ale spoko, wiem ze nie ma sie czym chwalic, ale za zadeklarowalem sie na pcozatku ze wstawie zdjecia to tak robie
Teraz wchodze na krotki i postaram sie cos z tego zrobic porzadnego. Z tym podlaniem po czesci prawda ale inna sprawa ze sporo miesnia zlapalem, nie widac tego na zdjeciu ale uwierzcie mi na slowo ;)
Mam lepszy net i spokoj w robocie wiec mysle ze reszte cyklu na biezaco bede relacjonowal i uda mi sie utrzymac diete i trening.
Dzieki za krytyczne uwagi
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
ta wygląda to na typowe zalanie na redukcji wyjdzie ile tak naprawde mięcha zrobiłeś ;)
efekty bedzie mozna ocenić dopiero po kuracji jak zejdzie woda z mięsni.

Zmieniony przez - DonEndriu w dniu 2009-05-11 22:22:38

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
Mysle ze bedzie dobrze.
Wiem co z***alem i wiem co zrobic zeby bylo lepiej. W sumie to moj pierwszy cykl na dlugich estrach, ale fakt faktem ze mialem okresy gdzie 4 duze posilki musialy wystarczyc na caly dzien albo tydzien bez silki... wrzuce dzisiaj diete redukcyjna i trening i zobaczymy co z tego wyjdzie, a kur** musi wyjsc kozacko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Wesmy tez pod uwage ze boldka nie bylo i na enanie jechał musialo go podlac. nie ma co oceniac jak nie widzimy konca. zobaczymy co z tego bedzie

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam jestem ciekawy jak tren cie porobi.Powodzenia

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-05-12 13:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
biniak. coś milczacy jestes miałeś dawac sprawozdania no chyba nie odpusciłes sobie??

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
Nie odpuscilem ;)
Tylko ze zaganiany troche jestem, bo motocykl kupuje :D i net mam tak z***any ze rzadko kiedy udaje mi sie zalogowac.

Jestem drugi dzien na krotkich.
Idzie:
prop Atomic 150mg e2d
tren Atomic 75mg e2d
wino Stanox 50mg ed
clen Oxy ok 7 tabs przez dwa tygdnie

Z supli leci:
Gainbolic 6000
bialko System Protein 80
Omega-3 5tabs ed
Vita-min Multiple Sport
Chela Cynk
Aspargin
Niedlugo Esseliv i G=wyciag z czsnku + aspiryna

Dieta redykcyjna
bialko 3g/kg
wegle 2g/kg
tluszcze 1g/kg

Trening zrobilem po swojemu, a wyglad mniej wiecej tak:

Poniedzialek
Klatka
- plaska 6X(6-2)
- skos 6x(6-2)
- pzenoszenie za glowe 4x6
Bic
- uginania ze sztanga 5x(6-4)
- modlitewnik 4x(6-4)
Brzuch
- ABS II
Cardio - reowerek 20min
Od razu po shake 40g wegli i 40g bialka

Wtorek
- bieganko + boks

Sroda
Plecy
- podciaganie szeroko 6x(6-3) - z dodatkowym ciezarem
- wioslowania sztanga 4x(6-4)
- wioslowania hantla 4x(6-4)
- martwy ciag 4x6
Tric
- francuskie
- prostowanie jednoracz zza glowy
Brzuch
-ABS II
Cardio - 20min

Czwartek
- bieganko + boks

Piatek
Barki
- wyciskanie zza glowy 6x(6-2)
- unoszenia bokim 4x6
- unoszenia tyl 4x6
- szrugsy 4x6
Nogi
- przysiady ze sztanga
- wykroki ze sztangielkami
- spacer po schodach ze sztangielkami
- wspiecia na palce
Brzuch
- ABS II
Cardio - rowerek 20min

Tak to mniej wiecej wyglada, nie moge sprawdzic planu bo net ****owy, ale sprobuje tego, wydaje mi sie ze ma sens, wczorajszy trening klatki za***iscie poczulem. Mam jakis problem z wieksza iloscia powtorzen. Bardzo fajnie sie czuje robiac po maks 6 powtorzen.
Za miesiac wejde z kolei na duza ilosc powtorzen, jakis trening jakosciowy/gestosciowy moze zrobie jak bedzie potrzeba.

PS Walnalem na pierwszy strzal 50mg trena i nic nie poczulem, myslalem ze jakis dusznosci albo co a tu nic, lekkie rozdraznienie (ale to chyba efekt placebo) i nic poza tym. Pierwsze objawy propa i moze trena czuc dzisiaj (trzeci dzien) - mimo 5 godzin snu jestem za***iscie wypoczety, a no i pala stala cala noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
to ręka pewnioe bolała z rana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

data waznosci

Następny temat

KTÓRY CYKL WYBRAĆ??????

WHEY premium