SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z Cykli SUS 500+ foto z przed i po

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
Siema 23 stycznia zacząłem cykl na Sus500.Jako ze to jest mój pierwszy cykl na czymś z działu ,, doping,, nie chciałem nic mocnego wiec wybrałem Sus-a 500 do tego dodałem gainera (met-rx size up) i oczywiście dieta na masę.Masa wzrosła z 64 do 70 kg(wzrost 169) co do obwodu w bicepsie powiększył się z 36 do 38 cm ale przed syklem byłem chory 2 miesiące i jakiś cm z łapki spadł spokojnie i do tego 3 kg masy :(. Wyniki siłowe znacznie się polepszyły do przysiadu w serii dołożyłem 10 kg, na płaskiej poszło 8 kg, serie wiosłowania w opadzie robię 6kg większym ciężarem.Zostało mi Susa na tydzień. Ze skutków ubocznych zaobserwowałem w pierwszych dniach cyklu temperaturę ciała zwiększona do 37 stopni i puls lekko podskoczył.Zapobiegawczo na nadciśnienie brałem czosnek w tab OMEGA 3 i tego hepatil na cyklu i liv 52 po cylku. Fotki dam jak skończę cykl bo został mi jeszcze tydzień.:) Mam nadzieje ze sie przyda moj post zainteresowanym kupnem susa.

Trening czyni mistrza, a chemia cuda.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
jakie dawki szly??

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
na poczatku po pol tabsa bo bałem sie ale pod koniec pierwszego tygodnia doszło do 2 tak jak planowałem i utrzymuje sie do teraz

Trening czyni mistrza, a chemia cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
Efety

Trening czyni mistrza, a chemia cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
Efekty

Trening czyni mistrza, a chemia cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
koniec cyklu. Siła na klate zwiększyła sie do 102 kg. reszta tak jak wyżej napisane

Trening czyni mistrza, a chemia cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Dla mnie, lepiej wygladales przed cyklem niz po nim...
ale moze to jest kwestia ustwienia i swiatla

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
uwazam tak samo jak strongmen... widac ze podlalo cie na cyklu, a przed wszystko estetycznie wygladalo.

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda bebechów na te gówna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 524
no tak wpierd*alałem duzo ale chce byc duzydobic do 80 i pozniej do 70 sie wyrzezbic i na zawody

Trening czyni mistrza, a chemia cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym tego nie kupił , bardziej zrobiłeś antyreklamę , bo nic nie widać po zdjęciach .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródło efedryny?

Następny temat

4 cykl na definicje

WHEY premium