SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja Sopot 2015 VIII Zawody w Kulturystyce i Fitness (foto & video)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja bana nie dostane, ty podbiłeś

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Damian kozak w 200% i jego brat też. Material z drona to bedzie ewenement w historii polskiej kulturystyki i relacji z zawodow


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-07-18 22:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
gienus12
Ja bana nie dostane, ty podbiłeś
Tak. Poki mialem opcje i czas (przed startem zawodow) to jak poznalem po twarzy podbijalem ;) w sopocie pewnie bede dopiero za rok wiec szkoda tracic okazje. Poznalem tez Lukiego , marylinna. Nie mialem okazji pogadac z Marianem czy Bzykiem ale to z racji tego ze stalem w ogrodzonym miejscu gdzie i tak nikt nie mogl sie dostac a odejsc z tamtad moglem dopiero po zawodach :/ mam nadzieje ze jutro o 10-10.30 spotkamy sie solidna ekipa w calypso na treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Też nie mialem okazji z marianem pogadac, przywitalem sie tylko i to wszystko, z resztą nie gadałem , z Doris jak juz sie zawody skonczyły. A co do jutra, nie jestem w stanie obiecać że będę

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mi sie udało poznać z Marianem, lukim, Przemkiem i huroxem. Ciebie Banan nie mogłem w ogóle namierzyć. Postaram sie jutro Calypso ogarnąć.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Pierwszy raz byłem na zawodach w Sopocie. Wyglądało to całkiem fajnie. Na pewno zupełnie inaczej niż tradycyjne zawody.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Takie zawody ,jak w Sopocie to unikalna sprawa na skalę Europy.
Szzkoda ,że znów nie idą w strone międzynarodowych zawodów.

Podobne w klimacieodbywaja się w Sapri we Włoszech -ale ilością zawodników w poszczególnych kategoriach Sopot jest nie do pobicie.
Szczególnie te aktualne - 30 juniorów w kategorii to robi ogromne wrażenie a zdobyte tam miejsca są wyjatkowo cenne.

Nasi forumowicze w tej kategorii prezentowali sie naprawdę doskonale : Marylinnn imponował potężną budową, zajęte miejsce ,jak na debiut i taką liczbe zawodników to naprawdę dobre osiągnicie-jakby nie było-pokonał 16 kulturystów-rzadko sie taki wynik osiąga na innych zawodach,chyba ,że stoi się na pudle.

Marian -świetna sylwetka,gęstość mięśni,trafienie z formą -także się wyróżniał ,co sędziowie docenili - choć jak dla mnie może zbyt umiarkowanie?

Ważna sprawa- to była kategoria open-jak za starych czasów-nie liczył się wzrost,nie liczyła się waga- liczyło się wrażenie sylwetki i mieśni na tle 30 innych równie dobrze przygotowanych młodych kulturystów.

Naprawdę dawno tak dobrej i licznej kategorii nie oglądałem.

Każde tam zdobyte miejsce jest naprawdę bardzo cenne - można śmiało stwierdzić -oglądaliśmy wczoraj przyszłych mistrzów,być może i przyszłych pro - warto o tym pamiętać .







Plażowa sylwetka juz tradycynie była dobrze obsadzona ale 40 zawodników w jednej kategorii tak często się na żadnych zawodach nie trafia- przebić się do finału- to duże osiągnięcie.

Mogliśmy tam obejrzeć naszego forumowicza RedAlerta,czyli Piotra Zielińskiego i oczywiście Anię B,która także brała udział w zawodach




O innych moich wrażeniach i innych kategoriach -za chwię .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z roku na rok liczba zawodników oraz zainteresowanie zawodami w Sopocie zwiększa się w strasznym tempie. Wczoraj pytałem Pana Henryka i w zeszłym roku ilość startujących 97, natomiast w tym? 217!!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
To w nastepnym roku chyba na dwa dni będzie trzeba to rozdzielić bo juz było wszędzie mało czasu i weryfikacje i zawody.
Ja musiałemo 18:00 już wracać i niestety do samego konca nie byłem a szkoda,bo nie zrobiłem zdjęć na plaży.

Ogólnie liczyłem,że do 16:00 bedzie koniec imprezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W zeszłym roku nie pamiętam dokładnie, o której się skończyło, ale wiem że o 16:00 już byłem w drodze do Wrocławia, a do końca byłem.
Zresztą tą samą tendencję można zauważyć na każdych zawodach. Co się działo na debiutach w tym roku? Już w zeszłym było sporo, a w tym to kosmos. Jednak kulturystyka zrobiła się bardzo popularna i każdy chce wystartować. Szczególnie widać to po plażowych kategoriach. Ma to swoje plusy, ale też od razu można zauważyć zalew nowych fanpage'y na Facebook'u IFBB Pro Competitor Bikini Fitness Personal Trainer Madafaka już po pierwszym starcie bez większych, tudzież żadnych, sukcesów...



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-07-19 10:33:49
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkolenie "Intermittent Fasting" Katowice 08.08.2015

Następny temat

Levrone Pro Classic - 27.02.2016 Gdańsk! Zawodnicy PRO w Polsce!

Wiecej