SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy siłowe na kacu O_o

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2961
Witam, chciałem zapytać czy wy też tak macie, że dzień czy dwa po chlaniu wódy podnosicie większe ciężary niż normalnie, bo ja tak mam i nie wiem czym to jest spowodowane, co prawda wytrzymałość jest mniejsza ale dziwne że siła się zwiększa ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
no to rzeczywiscie jestes wyjatkiem ja zazwyczaj mam spadek...

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 293
dokladnie spadki i to w *** czasami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
albo sie cwiczy albo pije- wyjscie jest jedno.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Czasami sobie pozwolę, ogólnie też zauważyłem że wóda daje siłę nawet w momencie jej picia nie od pierwszego kieliszka ale już na lekkiej bani. Piwko za to osłabia i to bardzo ale jak kto woli. Ogólnie to nie powinno się pić więcej niż 2x w miesiącu według mnie.

PS: nie mówmy tutaj o spadkach w przypadku 1 piwa w tydzień czy 2 bo to jest śmieszne
pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
Ja jak jestem pijany to czuje sie nie zniszczalny i moge wszystko ale pozniejk to jest ciezko chyba ci sie tak tylko wydaje ze ci sie poprawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Wszystko jest dla ludzi, nie można podporządkowywać całego życia pod siłkę, chyba, że ktoś tak lubi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6812
a czy ktoś sprawdzał np . ile bierze po 1-2 dniach po piciu??
i jak się przedstawia o ile bierze więcej/mniej ??

Buahahahahahaha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Zależy o jakim piciu mówisz, po kilku drinkach bez różnicy, ale już po 0,5/0,7 l. siła idzie się je... na kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7219
Norad5 - ja tez tak mam, rekordy w wyciskaniu bije na kacu, kilku moich kumpli to samo ;]

"mistrz teorii? nie - uczeń praktyki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Kac bez dostępu do wody-- dla mnie największa tragedia na świecie.

Rekordu nie miałem okazji sprawdzić ale wiem że to prawda-- mój bracik bił rekordy u mnie na siłce na kacu oczywiście po gorzałce.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Trening

Następny temat

Pomocy coś nie tak

WHEY premium