SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy siłowe zawodowych fighterów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 184
Witam

Interesują mnie wyniki jakie zawodowi fighterzy osiagają na siłowni, wiem że w sportach walki siła nie jest najważniejsza, i dlatego chciałem zapytać czy zna ktoś wyniki jakie na siłowni osiągają najlepsi fighterzy MMA ( Fedor, Wand, Randy, itd)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś w tym dziale był już poruszany taki temat, poszukaj a napewno coś znajdziesz.
O ile mnie pamięć nie myli, to Mirko Cro Cop wyciskał na ławeczce 160kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Qrde, szukam w szukajce, wpisuje rekordy siłowe fighterów itp. i nic nie mogę wynaleźć, może ktoś pamięta jak ten temat się nazywał ? albo może ktoś zna te rekordy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
tez czytalem ze crocop 3x160 na plaskiej potrafi walnac:)a tank na youtube jest filmik jak podnosi 270 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

---> ZAPRZYJAZNIONE STRONY <---

Następny temat

Pytanie co do zawodnika...

WHEY premium