SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekord świata na prostej

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
Witam, z tego co sie dowiedziałem od znajomego rekord świata na prostej (rowerem szosowym) wynosi 70 km/h oczywiście przy bezwietrznej pogodnie . Czy ktos potwierdzi ten rekord ? Czy ktos posiada strone z owymi rekordami ? Pozdrawiam i czekam na odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle, że ten rekord jest o wiele wyższy. Znajomy kapeczke kituje.

70 km/h to ja wyciągam trekingiem w mieście jak jade do pracy... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
.teddo. fajnie masz, bierz udziałw tour de france, bo tam zazwyczaj 60km/h na płaskim nie przekraczają ...
obudź się chłopie

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-06-17 18:45:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1583
teddo o jedno zero za dużo napisał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
tedo treking to nowy model forda lub hiundaia?

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
Jak ktos rowerem górskim po prostej przekroczy 50 km/h to juz jest bardzo dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
ja dzisiaj na oponach do downhillu 2.125 rozpędziłem swoję furę do 52 km/h. Maxymalnie było 60, ale wtedy to już pedałowałem jak głupi z ostro stromej góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1342
Myślę że da się więcej wycisnąć. Tom Bonnen na finiszu jakiegoś wyścigu miał 74 km/h później w wywiadach mówił że miał przełożenie 53/11 xD





tak jeszcze coś dla tych głodnych wiedzy na temat prędkości

Zmieniony przez - karolm92 w dniu 2009-06-18 00:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie sie obudziłem....
To był żart tylko widać nie wszyscy zauważyli na końcu trzy kropki, buźkę oraz zakładają że takie rzeczy są możliwe, wiec muszą je koniecznie sprostować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 234
na bank dużo więcej, ale rekordy bije sie na poziomych rowerach. ja sam na płaskim, po rozprowadzeniu 70/h wyciągam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
na finiszach kobiety na szosie osiągają ok 50-60km/h
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii 2009

Następny temat

Ekstremalny rajd rowerowy!

WHEY premium