SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Biegam od 4 dni bolą mnie nogi i brzuch.Ile odczekać do następnego biegania?Brzuch mnie boli nawet podczas chodzenia.Jaki jest czas regeneracji mięśni brzucha i nóg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
aż cię prestaną boleć, 1-2 dni zazwyczaj wystarcą.
dopiero zacząłeś bieganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Dopiero zacząłem ,bo czasu nie miałem ,siłownia etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Jak z odżywianiem i snem ? Codziennie biegasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Tak odkąd zacząłem biegać,biegam codziennie. Zmieniłem dietę nie jem majonezu,ketchupu,masła,etc. Śpię mniej więcej 6 godzin dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Podczas intensywnego treningu dochodzi do mikrouszkodzeń mieśni które muszę się zregenerować więc jeśli ból się utrzymuje przez parę dni to znaczy że trzeba zmniejszyć intensywność albo jest coś nie tak z regeneracją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Z regeneracją po siłce mam wszystko ok.A z tym bieganiem to dawałem z siebie 100% dlatego mnie pewnie nadal bolą mięśnie. Ile razy w tygodniu adas199311 radzisz biegać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przypilnuj diety i snu, 6h to trochę mało, to, że nie jesz pewnych rzeczy to nie znaczy, że musisz dostarczać wystarczającą liczbę składników odzywcznych, codzienne bieganie na początek także jest kiepskim pomysłem, 2-3x w tygodniu na początek, poza tym proponuje przyglądnąć się butom w jakich biegasz i nawierzchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Nogi mam wyjątkowo wytrzymałe przy wadze 64 kg prostowanie nóg na maszynie 6 razy bez problemowo wycisnę z obciążeniem 70 kg maszyna bez bloczków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Biegam w butach o niskim spodzie,biegam po chodniku. A dietę to ułożyłem sobie z ujemnym bilansem kalorycznym ,dzięki niej straciłem już 2 cm w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Nogi się sprawdza w przysiadzie a nie na maszynie. Ale jeśli biegasz to potrzebujesz trochę więcej jedzenia niż wcześniej więc nie przesadź z tą dietą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego i pomoc w zmianie

Następny temat

Trening na rzezbe

WHEY premium