SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja a intensywność ćwiczenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
Witam
Chodzę już trochę na siłownie i właśnie niedawno zakończylem fazę przedwstępną (tj. rozgrzanie mięśni przed podnoszeniem konkretnych ciężarów :D). Stosuje dietę, chodze regularnie na siłownie lecz mam pewien dylemat.
Od niedawna zacząłem robić taki plan
Poniedzialem: klatka, biceps, nogi, przedramie, brzuch
Środa: triceps, barki, plecy, brzuch
Piątek: Klatka, biceps, plecy, brzuch
Jak pewnie zauważyliscie klatka, biceps, plecy powtarzają sie dwukrotnie w moim cyklu treningowym i tu pojawia się moje pytanie.
Czy mogę robić w/w partie 2 razy w tygodniu mając na uwadze ze ten plan sprzyja mojej progresji (wideczne zmiany w budowie i sile)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Jako początkujący możesz robić 2razy, bo mięśnie nie potrzebują jeszcze tyle czasu na regenerację.
Z tym ze rób inne ćwiczenia, i z średnia intensywnością.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
Inne cwiczenia w sensie: robiąc klate 2 razy w tygodniu mam robic rozne cwiczenia w poszczegolnie przypadające dni treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72000
zrob hst albo act jak zaczynasz, potem jakies 2 cykle przód tył / dol gora / fbw/ push pull dopiero potem jakis split.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
a może ankieta :> otrzymasz konkretną pomoc . tak to nic nie wiadomo

Co cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1220
po 1 plan do dupy. Jak początkujący to jedz FBW. Jeżeli już chcesz być tak szybko koksem to Split. Klata+tric, inny dzien plecy+bic, nogi, itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methoxy hg -fake ?!

Następny temat

I Want to Look Like That Guy

WHEY premium