SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Refleksówka - pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
No więc kupiłem sobie dawno refleksówke, dopiero niedawno ją zainstalowałem. No i mam en problem, że jak w nią uderzam to po 2-3 uderzeniach zaczyna leciec we wszystkie strony. Czy to kwestia tego, że źle uderzam(nie wydaje mi się, bo laikiem nie jestem)? Może to tak ma być, tylko dlaczego na filmiku tutaj ejst odwrotnie?



MOja refleksówka jest zawieszona na gumach przeciągniętych przez piłke, czyli jakby podwójna.
Jeszcze pytanie- jakie naprężenie powinny mieć gumy? od podłogi do sufitu u mnie jest 2,5m
Jesli mam jakaś felerną, to prosze, polećcie mi podobną do tej na filmiku i sprawdzoną, pzdr.

Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2010-04-27 19:29:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Refleksówka ma latać we wszystkie strony. Jeśli się przyjrzysz to jemu też nie leci tylko do przodu i tyłu ale i na boki.
Żeby Ci wyszła seria ciosów to trzeba sporo ćwiczyć na tym a nie tydzień i jesteś mistrzem świata i okolic.
Powodzenia!

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-04-27 19:32:56

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Zdaje sobie z tego sprawe oczywiście. Dlatego na początek zadaje same proste i własnie po tych prostych zaczyna mi latać we wszystkie strony :). Jak On zadaje same proste to wraca mu mniej więcej w jego kierunku, a u mnie we wszystkie, dlatego się pytam o inną :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Może masz rękę kanciastą.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
1. Precyzja
2. Zależy od gruszki
3. Zależy od przyczepienia.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Mam ją przyczepioną w ten sposób, że na dole dałem obciążenie 20 kg a od góry jest hak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345




podłącze się do tematu zeby nie zasmiecać panowie mam pytanie czy do mojej refleksówki mastersa zamiast haków w sufit i w podłoge będzie lepiej zamontować profesjonalny uchwyt do gruszki z łożyskiem? oczywiście do podłogi jak i sufitu pomyslałem ze szęsciowo rozwiąże to moj problem z linkami które przez skręcanie sie szybko konają wklejam załącznik co sadzicie o takim łożysku allrighta chyba i częsciowo rozwiąze to problem linki które stosuje to g**** ze stacji benzynowej wiecie ocb takie niebiesko jakies tam z haczykami.może polecicie gdzie mozna dostać jakieś porządne linki a nie ten szajs który dają do tych refleksówek na wczesniej wymienionej firmy z białymi zaczepami..np gdzie dostać takie linki jak te na fotce

Zmieniony przez - vegeta22 w dniu 2010-05-03 17:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
powiedzcie mi gdzie szukać linek które wytrzymywały by dłużęj niż 4 godziny np takie jak wkleiłem wcześniej nylonowe rozciągliwe gumy a nie badziew na którym pobawie sie 2 godziny i linka mówi papa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie "która szczęka doctor shock?"

Następny temat

Jest data! Adamek 9 października wróci na ring!

WHEY premium