SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reduktory tłuszczu - gdzie w sklepach w UK?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomość od znajomej:

witam:)
czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi powiedzieć czy w UK znajde sklepy gdzie są sprzedawane suplementy / reduktory tłuszczu? ...

mówię tu konkretnie o np. THERMO SPEED EXTREME...

nie mówię o kupnie online, np w Pl po porstu idzie się do siłowni czy sklepu z odżywkami i proszę 'od koloru do wyboru' :| a tutaj? ...

p.s. mieszkam w małej mieścinie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
A po co Ci akurat thermo speed extreme. Mieszkasz w UK, może tam nie ma tak rygorystycznych przepisów nt dozwolonych substancji w suplementach - jedź na pierwszą lepszą siłownię a tam na pewno będą coś mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmmm... pewnie tak ...

musze sie przejsc do kilku i popytac co i jak i za ile przede wszystkim:)
potrzebuje czegoś MOCNEGO ...
pracuje 12h dziennie, caly ten czas jestem na nogach- chodząc / biegając... wiec ruchu mi nie brakuje + ćwicze wieczorem, ale mimo ze na prawde ograniczam sie w jedzeniu, nie jem po 18stej... to moja waga od 3 tygodni stoi w miejscu:| wrrrrr...

a co myślicie o tych produktach:
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500002901&langId=-1&searchTerms=FAT BURNER


/natala/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Ciężko mi coś powiedzieć nt tych produktów, bo nie widzę składu. Lecz mogę Ci jedno powiedzieć - te wszystkie suplementy są g*wno warte jeśli chodzi o spalanie tłuszczu.
Ostatnio robiłem ostrą redukcję i naprawdę sporo tego łykałem. Jedyne co mogę polecić, to suplementy które hamują apetyt. Tabletki nie zrobią za Ciebie roboty, to jedynie placebo. I nie daj się nabrać na te wszystkie reklamy
Może zacznijmy od diety, jak ona wygląda? Kręcisz jakieś aeroby czasem? O której chodzisz spać? Nie jedząc po 18, możesz podkręcić metabolizm lecz mało to ma związku ze spaleniem tkanki tłuszczowej. To jest długa i mozolna praca, zaręczam Ci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm... a jakie tableki powoduja obnizenie apetytu? ...
wiem ze leki z sibutramina sa w stanie to zrobić... ale nie mam do nich dostepu.. :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Może najpierw ogarnijmy dietę i trening, a tabletkami nie zawracaj sobie na razie głowy ja łykałem Thyrotherma, tylko lekko zwiększyłem dawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do oceny

Następny temat

Rowerek stacjonarny vs bieżnia

WHEY premium