SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukszyn

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

89

Wzrost

180

Staż treningowy

2lata

Obwód pasa

88

Obwód klatki piersiowej

107

Obwód uda

62

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

odważniki bieganie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Cel/problem/opis

Redukszyn
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Witam podaje wam dietę do oceny aktualny cel to redukcja i zejscie do przyzwoitego bfa.
Do każdego posiłku oprocz pierwszeo dodaje jakies warzywa nie wliczam ich do diety, zamiast kaszy gryczanej jem np ryz innego rodzaje kasze czy ziemniaki.
Co do treningu to cwizylem 5x w tygodsniu split typowo silowo.
Zastanawiam sie nad zastostosowaniem treningu fbw tego typu
PLAN TRENINGU:
TRENING A
Przysiady 15x5
wyciskanie skos gorny hantle 15x5
Wiosłowanie 15x5
wyciskanie żołnierskie 15x5
sztanga bic 3x8
francuz 3x8
allahy 3x10-15

TRENING B
Martwy 15x5
wyciskanie Płasko 5x5
wiosłowanie 15x5
żołnierskie 15x5
Podciąganie podchwytem 3x5-8
bic sztanga 3x8
tric 3x8
allahy 3x10-15

Oczywiście przedstawiłem wam taki ogólny zarys ćwiczenia ogólnie moga sie zmieniać. Zależy mi na tym zeby te moje mięśnie "napompować" troche jesli to jest mozliwe. Nwm czy ten trening sie u mnie sprawdzi skoro trenuje 5 razy w tygodniu co sądzicie?
Jeśli sprawa dotyczy aerobow chyab wybiore bieganie truchtem wkońcu coraz cieplej jest treningi aero myśle ze 3 razy w tygodniu wystarczą aero bedzie robione bezposrednio po treningu. Co sądzicie o oszukanych posiłkach tzw cheet meal warto wplesc taki posiłek w nasz jadlospis tzn raz w tygodniu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
zmniejszylbym ilość powtórzeń, zwłaszcza przy MC np.

dieta bardzo fajna, co do cheatów to zależy :) raz od poziomu BF im mniejszy to można robić częściej

ile razy w tgygodniu ten plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Planuję cisnąć ten plan 5 razy w tygodniu ciężary nie bd jakieś tam super wysokie tylko takie optymalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
A nie sądzisz żeby te tłuszcze przyciąć do 1g na kg masy ciała a i jeszcze sprawa odnośnie testosteronu aby zwiększyć jego produkcję mogę się suplementowac cyckiem i witaminą d3 może ktoś się suplementuje tymi witaminami i wie jaki jest koszt ich w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
jaki spalacz tluszczu byscie polecili? stosowalem animal cuts kiedys teraz chcialbym cos przystepnego cenowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
d3 kup na sfd koło 40 zł pół roku suplementacji

z tłuszczami to różnie, nie trzeba koniecznie dawac 1 g na kg

5 razy w tygodniu to wg mnie za dużo taki trening

popatrz na SFD ze spalaczy są różne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Popuri a sam osobiście co byś polecił z kalkulatora mi wychodzi że mam 15% ale sądzę że mam mam więcej o 3 czy 4 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Zmieniona Dieta troche do sprawdzenia uciete 100kcl


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
IMO posiłek po treningowy zamień z posiłkiem w pracy i pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Dlugo sie nie odzywalem w tym temaie ale coz czasu njie mialem dodaje jakies tam zdjecia ktore zrobilem z 2tygodnie temu wiec duzo sie nie zmieniło. Jak sadzicie jaki procent fatu?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Moja ukochana pizza high protein dosyc czesto gosi na moim talerzu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, 15 lat.

Następny temat

Zapotrzebowanie KCAL

WHEY premium