SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ze 100 kg - dolceciliegia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
dolceciliegia

W ogóle jak sobie radzić w takich wyjściowych sytuacjach to nie wiem :D



Bez przewidywania i przygotowania się poprzedniego dnia nie da rady. Bierz ze sobą to, co jest łatwe do przewiezienia i dozwolone w Twoje misce: migdały, orzechy, banan, mięso suszone, upiecz sobie placki owsiane. Na obiad wybieraj mięso i warzywa. Planuj i nie dopuszczaj do silnego głodu, żeby nie mieć pokusy zaspokojenia się byle czym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2966
No tak tak ale mi chodzi o sytuacje, gdzie jesteśmy u kogoś na obiedzie, albo jemy obiad w większej grupie bardziej oficjalnie, w pracy, na szkoleniu itp. Sytuacje gdzie mogę, to biorę swoje. Takie wypadki, że nie bardzo, są mega rzadko, ale jednak ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Wcześniej programujesz mózg tylko na rzeczy dozwolone i już Pomocne jest przekonanie siebie, że wszystko inne jest dla Ciebie śmiertelną trucizną. Otoczeniu mówisz, że masz alergię na takie a takie produkty i to zazwyczaj działa.
mam baaardzo duże doświadczenie w spożywaniu szkoleniowych obiadków

Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-10-11 23:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2966
No tak będę musiała robić, jeść tylko rzeczy dozwolone i finito :) Zresztą tak jak zawsze w otoczeniu nie mówiłam, że próbuję coś zrzucić itp., to teraz wie większość osób, z którymi często przebywam, żeby nie było jakichś niedomówień. Niech wiedzą, że to na serio i na zawsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2966
Dzisiejsza miska i trening.
Dupa jestem, zapomniałam o mierzeniu i zeżarłam śniadanie, więc będzie jutro. Niestety nie mam u siebie wagi więc to dopiero za tydzień. Centymetr na szczęście mam


Warzywa: bakłażan, cukinia, pomidory, cebulka, ogórek
Picie: woda, herbata rooibos, zielona herbata, owocowa herbata
Do tego: tran, multiwitamina






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
dolce obciążenie podajesz dla 1 czy 2 hantelek ?

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2966
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2966
Pomiary i miska.

Dziś mam kryzys słodyczowy, ale się nie poddam. Nadeszły pewne dni i jakaś jestem napuchnięta ;) Idę maszerować może pomoże ;)

Napoje: woda, herbaty owocowe
Tabletki: Vita-min plus, Tran
Aktywność: marsz - chciałabym ok. 45 min






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
dolce obciążenia podajesz dla 1 sztangielki .
Jak masz @ zaznaczaj to w tabelce, będzie wiadomo jak reagujesz w takie dni.
Aha ... żeby nie było widzę, wczoraj brak miodu .

Zmieniony przez - amadi w dniu 2013-10-15 23:10:43

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2966
W tabelce z pomiarami zaznaczać mam @? Czyli odnośnie ciężarków to jak robię ćwiczenie, gdzie używam dwóch, to i tak podawać wagę jednego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciemna strona mocy - Darthmaul DT

Następny temat

Czuć się dobrze w swoim ciele- Garfieldka

WHEY premium