SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Redukcja z 114kg.dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 306
Zaczalem ta diete okolo 2 miesiace temu ,treningi jakies 5 razy w tygodniu silowe i areobowe w zaleznosci ile mam czasu,poniewaz moje treningi zawsze sa rano ze wzgledu na prace nocna.Udalo mi sie zjechac do 101 na dzien dzisiejszy,Czy moglbym cos poprawic jeszcze.
Generalnie moj posilek jest w kazdy dzien taki sam tylko rodzaj ryb zmieniam i nie wiem czy to dobrze.Posilki srednio okolo 3h pomiedzy

godz 14 posilek pierwszy:Pol kubka (sucha ilosc)platkow owsianych z woda,pol kubka truskawek,6 bialek i jedno zoltko

posilek drugi:kubek warzyw na parze +piers z kurczaka 250g

godz 22.30 w pracy trzeci posilek:kanapka z tunczyka z 2 kromek razowego chleba i puszki tunczyka 160 g,2 liscie salaty,majonez wlasny fat free

czwarty posilek :odzywka bialkowa 40g

piaty posilek:salatka z kurczaka z salata pomidorem i 1/2 kubka brokul,sos italian wlasnej roboty

trening i odzywka bialkowa 20g i spanie

wychodzi to okolo 2000 kalorii,255g bialka,100g weglowodanow,37 g tluszczu,20g blonnika

i mniej wiecej kazdego dnia to samo

Cos zmieniac czy trzymac sie tego,Dodam ze moj cel to okolo 85 kg

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 100 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
Odpowiedziałem ci w moim temacie - odpowiem i w tym :) http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Nie masz wagi kuchennej? W biedrze ostatnio widziałem za 29 zł - myśle że bedziesz jej potrzebował :)

Zmieniony przez - darex100 w dniu 2016-01-01 14:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 306
kurcze wlasnie nie mogę uzupelnic profilu żeby pojawily się dzienniki utknalem na dodaniu zdjęć sylwetki,Nie mam wagi koniecznie potrzebna ja stosowałem przelicznik na lyski stolowe z jakiejś tam strony i zamieniłem na kubki,wazyc wszystko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dodam jeszcze ze wiekszosc miesa i ryb albo na parze albo grill elektryczny Goerge Foreman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 100 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
Poczekaj na porady mądrzejszych w tym temacie. Nie chce się wymądrzać bo sam się tego zaczynam uczyć i na każdym kroku potrzebuje porady.....Jednakże ja ważę wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Spoko napewno poczekam bo nie chce utknac w martwym punkcie i znowu nadrobic wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7739
Podlej coś oliwą kolego, bo za słabe smarowanie. Zaleca się 1g na każdy 1kg ciała, Szerokości kolega, ale nie w pasie I lepiej daj zrzut diety, bo bardziej wyraźnie to wygląda i o wiele łatwiej czytelnikom połapać się co w diecie nie si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wlasnie mi sie udalo zrobic ehh ta technika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 9130 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110435
tłuszcze 37g? to żart?
podbij o dwa razy tyle.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czym najlepiej? oliwa z oliwek w niektore dni mam lososia tam troche wiecej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i czasami maslo orzechowe. A co zrzucic zeby utrzymac ta granice 2000 kalorii?

Zmieniony przez - magma1974 w dniu 2016-01-01 16:01:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto ma szanse na sukces w nowym roku?

Następny temat

Ektomorfik 70kg 2 lata staz dieta do oceny