SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja u wyczynowego pływaka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Mam 14 a rocznikowo 15 lat 179-180 cm wzrostu i waże 70 kg. Trenuje wyczynowo pływanie ( trening w wodzie 9 razy w tygodniu plus co drugi dzień mięśnie brzucha, a 2 razy w tygodniu krótki bieg i rozciąganie. regularnie występuje w finałach mistrzostw Polski to można nazwać treningiem wyczynowym.) Interesuje mnie redukcja tkanki tłuszczowej ponieważ mam oponke i boczki co nie pomaga w pływaniu. Aktualnie pije vitargo z aminostaru i witaminy geriavit. Z tym tłuszczykiem na basenie nie czuje sie za dobrze. Chciałbym też troche przybrać na mięśniach i sile. Proszę też o porade. Jakie suplementy przy tak wzmożonym treningu powinienem brać około 5 km na treningu na obozach pływam nawet po 7

I will go to London in 2012.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
troche za wcześnie. za dwa lata mozesz wziąźć bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plaski brzuch

Następny temat

Moja dieta, czym ją wzbogacić?

WHEY premium