SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tluszczowej. Prosze o wyrozumialosc i pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Witam
Pewnie byly tu takie przypadki jak ja, lecz nie moge sie w tych tematach odnalezc. To tak. Mam 20 lat 184cm i 91kg. Chcialbym zejsc kilka kg nizej. Przeczytalem sporo tematow o odzywianiu itp, ale ze nie na wszystko mam pieniadze(jestem niestety bardzo ograniczony finansowo-tak to ujme) to i mozliwosci chyba ulegaja 'redukcji'.
Ulozylem(?) sobie prymitywna diete, bez wiekszego liczenia wartosci odzywczych bo zwyczajnie tego nie ogarniam a i nie na wszystko mam kase.
Jem 5-6 razy dziennie w zaleznosci o ktorej wstaje.
Wiec:

8.00- musli + szklanka mleka.
10.00- jablko+ banan
12.00- roznie najczesciej 2 sztuki owocow lub warzyw(pomidor ogorek jablko banan czasami tez marchew)
14.00- serek wiejski(najczesciej ze szczypiorkiem)+ 2 kromki ciemnego chleba
16.00- musli+ szklanka mleka
18.00- banan,jablko lub warzywa

Jedyna cwiczenia(?) jakie uprawiam to biegi. Niestety tak samo odzywialem sie okolo 2 miesiecy temu przed skreceniem stawu kolanowego(wypadek) i nie zauwazylem zbytnio zmian. Robilem moze tak 2 tygodnie. Niestety musze byc niemily i siebie oczernic ale DALEM DUPY. Odechcialo sie cwiczyc.
Teraz biegi tak samo jak wczesniej 5-6 razy w tygodniu. Kolana daja rade. Godziny biegania wczesniej zawsze wiweczorem. Teraz najczesciej godzina 15(ladne slonce ladnie sie wypocic mozna).
Przed i po bieganiu najczesciej przekaska w postaci banana.

Moje biegi wygladaly tak: krotka rozgrzewka, 15min giegania-5min spacer, 10min biegania-5spacer i na koniec 5 biegania.

Jedyna odzywka ktora biore to glukozamina.
Doloze jeszcze do tego w 1 kolejnosci spalacz hydroxycut hardcore i w miare mozliwosci finansowych witaminy i aminokwasy.

I tu pojawia sie problem czy to co robie robie dobrze.
Wiem ze wiele osob tutaj ma to wszystko w malym palcu, dlatego pisze to bo nie chce marnowac czasu i udawac bohatera ze sie znam na rzeczy.

Na silownie zbytnio nie mam jak chodzic- finanse oraz odleglosc.
Jedyne ciazrki jakie mam w domu to 2 po 3kg i 1 okolo 6 wiec nie wiem czy sie na cos moga zdac.

Czy ktos moze mi pomoc? Co moge dolozyc zeby schudnac, co mozliwe ze odjac. Jakies cwiczenia fizyczne wymagajace tylko podlogi?
Jestem zielony wiec prosze Was o wyrozumialosc i pomoc.
:)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20,5

Waga: 91

Wzrost: 184

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: aktualnie wakacje

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Koszykowka wieczorami 3-4 razy w tygodniu

Odżywianie: Jesli trzeba cos zjesc a tego nie lubie, to i tak to jem

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: NIe ma

Stan zdrowia: Skrecenie stawu kolanowego 2 miesiace temu

Preferowane formy aktywności fizycznej: 5-6 dni w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Glukozamina

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Opisana wyzej

Zmieniony przez - db. w dniu 2009-07-03 15:11:18

Zmieniony przez - db. w dniu 2009-07-03 15:13:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Dobra dieta nie musi być droga. A na pewno umiarkowana dieta. U Ciebie widzę: węgle, węgle, węgle i niewiele ponad nie. A to akurat węgle są najgorszymi rozwiązaniami na diecie redukcyjnej.
Widzę, że wcinasz dużo bananów. 1-2 wpisane w dietę, jeden przed biegiem, drugi po. Ani to tanie, ani rozsądne. 3-4 banany i dwa jabłka to koszt koło 3 zł dziennie. Gwarantuję Ci, że taką kwotę można dużo lepiej spożytkować.

Jedyna odzywka ktora biore to glukozamina. Doloze jeszcze do tego w 1 kolejnosci spalacz hydroxycut hardcore i w miare mozliwosci finansowych witaminy i aminokwasy.

Podchodzisz, za przeproszeniem, od dupy strony do odżywiania. Jedyne czego potrzebujesz to rozsądna dieta + witaminy + omega 3. Nie będzie to droższe od połączenia nienajtańszego spalacza z kiepską dietą.

Co do treningów siłowych - zerknij do treningu domatora. 6kg to niestety skromne obciążenie, ale każde ćwiczenia siłowe dają dobre efekty.


Zmieniony przez - Venomik w dniu 2009-07-03 15:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Co masz na mysli piszac omega 3? Bo na allegro wyskakuje tego troche w roznych dzialach.
Jesli chodzi o witaminy, czy wystarczy olimp vita min plus?
Co do diety. Wiem ze to glupie pytanie, ale czy moglbys mi doradzic kilka produktow, ktore moge zamienic w mojej diecie? Takich, ktore sa tanie i stosunkowo latwo je zdobyc w kazdym sklepie. Z gory dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Białko: mięso (głównie pierś z kurczaka), ryby (tuna w wodzie), jaja, twaróg półtłusty, jogurt naturalny, ser ziarnisty
Węgle: kasza, makaron razowy, ryż brązowy, chleb razowy, płatki owsiane.
Tłuszcze: pestki, nasiona, oliwa extra vergine + oczywiście jaja, tłuste ryby, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
a co z tym omega 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
ok, a co z aerobami?
czy moge biegi np z 2 dni zastapic czyms innym? czyms to az tak nie obciaza stawow, rowerek odpada
moze plywanie? cos innego?
jakies poranne pompki czy cos w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
poszedl sog za zainteresowanie, dzieki :)

ogarne sobie silownie bo jednak mam jak, rozwaze interwaly

jeszcze takie pytanie odnosnie diety
wiekszosc tego co jem to wegle
czy moze wprowadzic diete(moc moge ale czy bedzie pomagala), ktora w wiekszosc sklada sie z jajek? powiedzmy 4/6 posilkow
np jajecznica- 2 jajka+ 2-3 plastry sera rowniez smazone
pytam poniewaz jest to najtansza opcja, czasem w jakims posilku dorzuce serek wiejski lub jakas rybe w oleju, ktory oczywiscie odlewam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięso z robakami

Następny temat

Witaminy - po co są nam potrzebne?

WHEY premium