SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
Witam wszystkich forumowiczów , przychodzę dziś do was z pytaniem o mój jadłospis który sam ułożyłem. Jestem od tygodnia na diecie 2000kcal , i w sumie nie jestem aż tak głodny , lecz jest to niezbyt zdrowe i postanowiłem to zwiększyć :) , w tamtym roku miałem ok 1800-1900 i schudłem 22kg. bez ćwiczeń tylko w domu tryb siedzący. Teraz mogę w końcu chodzić na siłownię i to robię , [ kiedyś też już chodziłem ale to przed chorobą] robię 3 treningi siłowe tygodniowo, choruję na Guz Przysadki Mózgowej , biorę takie leki jak : Dostinex 10 tabletek tygodniowo [5mg] , Euthyrox 125mg , Ovitrelle jedna ampułkostrzykawka na 2 uzycia tygodniowo. Obecnie mój testosteron wynosi 10,8 więc dużo ponad norme. Lekarz mówił żebym troszkę mniej teraz brał.
Moja obecna waga to 112,5 , wzrost 186 , 20lat , z tego co liczyłem moja PPM wynosi 2190kcal A CPM 3200 , lecz prosiłbym żeby mi to ktoś przeliczył dobrze bo ja coś przy tępy na to jestem :D Chciałbym zejść do 95-100kg

Mój jadłospis : 2450Kcal | 179B | 255W | 69T|

Śniadanie : Jajecznika = 550kcal 39B W49 T22
4 jajka -220g
Chleb pszenny - 90g

Shake białkowy po treningu - 250kcal 50B

Obiad: Tortilla z Kurczakiem - 900 kcal | 60B 70W 35T
120g Tortilli
200g kurczaka
Sałatka na oko bo nie ma prawie nic kalorii

Kolacja : Zapiekanki - 750 kcal - | 30B 136W 12T
250g Chleba pszennego
25g Sera Gouda
Szynka drobiowa 60g

Biorę D3 , Omega 3









Zmieniony przez - JakubTDW w dniu 2022-05-13 10:38:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak chcesz porady to wrzuć ankietę działu zgodnie z tegulaminem,żeby były jasne informacje o Tobie, na pierwszy rzut oka widać, że przjąłeś za duży deficyt kaloryczny, te 3200kcal wydają się sensowne i od tego trzeba by było zacząć swoją przygodę obserwować obwody ciała i jak nie będzie się nic dizało to uciąć do 3000kcal, bo jak nie znasz swojego organizmu to trzeba wpierw ocenić czy udało Ci się wstrzelić z kaloryką, druga sprawa to wrzuć swoją dietę w formie zrzutu z potreningu, co prawda od tego co jest opisane w linku trochę się zmieniło, ale łątwo się połapać
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
chętnie bym zobaczył skąd te tłuszczw w tortilii z kurczakiem.

Jedytne dobre źródło tłuszczy to jaja, szejk białkowy po treningu, na pewno tam jakieś węgle i tłuszcze muszą siedzieć, nie spotkałem się z takim białkiem chyba że to bedzie hydrolizat czy dobry izolat

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko jednak ma 2,7T i 1,3W , a tłuszczy możliwe że bląd bo posluzylem się aplikacja akurat w tym daniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Z tego co piszesz nic do siebie nie pasuje. Zapotrzebowanie kaloryczne organizmu obliczyłeś na 3200 kalorii. Stwierdziłeś, że zjadasz 2000 kalorii, czyli głodówka jak na mężczyznę o Twojej masie ciała. Jest to ilość dla kobiety o Twojej aktywności fizycznej i połowie masy ciała. Rozpiskę diety z kolei wklejasz na 2450 kalorii. Sugeruję zacząć wszystko od początku.

1. Dokładnie wypełniona ankieta działu.
2. Wklejenie obliczeń zapotrzebowania kalorycznego organizmu z dokładnego wzoru.
3. Po sprawdzeniu przez nas wrzucenie kilku dni diety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kaloryczne organizmu

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

WHEY premium