SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1370
Dziendobry potrzebuje pomocy w redukcji:makro, prawdopodobnie coś nie tak z tarczycą
Potrzebuje tej redukcji ponieważ moja kondycja ssie i czuje sie za ciężki a problem z tarczycą jest taki ze raz na jakis czas sciska/zaciska/dusi i mam trudności w przełykaniu jakies godzinne epizody takie-czy nie odbije sie to na redukcji i czy musze isc z tym do specjalisty?Prosze zbytnio nie jechać po mnie nigdy nie robilem redukcji mam ciezka sytuacjie mentalna i rodzinną na dole moja aktualna sylwetka
Cwicze 2/3 razy w tygodniu kalistenike
Jakis plan na brzuch w domu?Dzikuje za odpowiedzi
Ps:mam 19lat




JTCNW

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1370
Ps:pije tez ze dwa tigery dziennie 2x500

JTCNW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32996 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
Jeśli miewasz jakieś problemy i cię to martwi to szukać rozwiązania w realu a nie w necie , problemy mozesz miec od żołądka lub na tle nerwowym , ty już masuj a nie redukuj a ćwiczyc tzreba całe ciało a nie bawić się w jakieś programy na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2468 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106139
Jak masz jakieś dziwne objawy to idź do lekarza a nie szukasz porad przez neta o sam sobie coś diagnozujess z tarczycą. I tak jak wyżej jesteś fajnie dociety to lepiej byłoby wejść na mądra masę a nie dalej redukować.

Jeśli się uprzesz i dalej chcesz redukować to ucinają kalorię i dodawaj aerobów oczywiście wsysysko stopniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Nie wiem po czy wnosisz, że masz problemy z tarczycą, ale chyba nie po tym, że ściska Ciebie czasami w gardle? W takiej sytuacji sugeruję wybrać się do laryngologa, aby dokładnie zbadał Twoje gardło. Oczywiście nie zmienia to faktu tego, że co najmniej raz do roku warto zrobić kompleksowe badania naszego organizmu, w tym morfologię, mocz, lipidogram, glukozę, tarczycę, czy nawet inne hormony.

Nawiązując do kształtowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, to podstawą w tym kierunku jest solidny trening siłowy oraz dobrze dobrana dieta.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
generalnie to tutaj redukcji nie ma co robić tylko należaoby iść w budowanie masy mięśniowej ponieważ poziom tłuszczu zdecydowanie na to pozwala, jednak z samą kalisteniką może być ciężko, bo do budowania masy potrzebne jest dodatkowe obciażenie z zewnątrz, owszem do pewnego momentu masa ciała wystarcza, ale w pewnym momencie to się zatrzyma bez dodatkowego obciążenia. Co do Twojego pytania to na pewno nie pomoże w tym redukcja czy ograniczanie kalorii, być może są jakieś problemy ale może spowodowane zbyt małą ilością pozywienia - wiesz ile jesz i ile potrzebujesz? z takimi objawami najlepiej udac się do lekarza, bo przyczyn może byc bardzo dużo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - pytania

Następny temat

Spalacz własnej produkcji

WHEY premium