SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81
Jaka grubość tkanki tłuszczowej podskórnej na brzuchu jest optymalna ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 288 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6849
nie czaje pytania.. Optymalna w jakim sensie?
Chyba taka, żeby było widać z pod niej mięśnie brzucha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Albo ich nie ma, albo tłuszczyku za dużo. Mimo diety i ćwiczeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moze od początku. Redukcja z prawie 90 kg na 73-74 kg od listopada 2015. Wczoraj skończony program 300 brzuszków. Cardio od marca raz w tygodniu plus hantle dwa razy w tygodniu. W planach od jutra ABS II. Z supli bcaa, bialko i troszkę carbo (wszystko od kwietnia). I stan jest taki, że waga, kondycja i ramiona super. Brucha nie ma ale nic nie widać. Za malo cardio ? Brak spalacza ? Zle dobrane suple ? Czy po prostu trzeba poczekać i samo zejdzie z brzucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Pewnie nie ma mięśni, zeby był szesciopak to muszą byc mięśnie i bardzo niski bf. Program 300 brzuszkow ( nie wiem na czym polega) ale na pewno mieśni nie zbudował, mógł jedynie kręgosłupowi zaszkodzic. Po co carbo na redukcji? Carbo to cukier.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Carbo symbolicznie, tylko po treningu dla lepszego wchłaniania białek. Czy zrezygnować z tego ? Mam błędne informacje ? Brzuszki zacząłem na początku mojej drogi i faktycznie robiąc je źle można sobie duza krzywdę zrobić. Wytrzymałościowo efekty super ABS II moze cos zbuduje, mam taka nadzieję. Dodac spalacz ? Więcej Cardio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Wrzuć zdjęcie sylwetki to będzie można ocenić, co robić

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9038 Napisanych postów 112322 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1360030
Chodzi Ci o poziom BF body fat

Jak mięśni brzucha nie ma to nie wiadomo jak nisko zejdziesz to on będzie płaski a kostek nie bedzie widać, programy 300 brzuszków itp olej, one nie spalą tkanki, mozliwe ze siłowy trening słaby z dwoma hantelkami
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3290 Napisanych postów 59788 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 665855
Prawdopodobnie masz dość wysoki poziom tkanki tłuszczowej. Skup się na solidnych treningach siłowych a nie hantlach i stracie czasu na robienie 300 brzuszków.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wrzucam fotkę. Do dyspozycji mam hantle, drążek i matę Na początek. ABS II plus większe obciazenie na hantlah ? Odrzucenie Carbo po treningu ?

Zmieniony przez - Arbgor_83 w dniu 2016-05-29 12:39:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2542 Napisanych postów 50047 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337293
A te hante to do ilu kilo masz? Możliwość zapisania na siłownie nie wchodzi w grę? Sylwetka tragicznie nie wygląda, jednak jak chcesz zrobić coś konkretnego, to pomyśl o siłowni. Jeżeli nie, to wklej jak się odżywiasz - zrzut potreningu i co z tymi hantlami robisz.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2016-05-29 13:07:25

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tarczyca a spalacze tluszczu

Następny temat

Wejście na ketoze