SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam użytkowników,

Na wstępie zanim wrzucę swoją dietę, którą mam nadzieję mi poprawicie chciałbym, opisać swoją historię.
Więc od stycznia do marca bierzącego roku ćwiczę pod kątem masy i muszę powiedzieć, że szło mi to całkiem dobrze, przytyłem 5 kg bez suplementacji z odpowiednią dietą. Niestety mój plan był pozbawiony praktycznie aerobów i tu popełniłem błąd gdyż oprócz przyrostu mięśni również przybyło tłuszczyku ;/. Postanowiłem więc z braku czasu porzucić treningi siłowe na rzecz treningów aerobowych, a mianowicie bieganie + trening ogólnorozwojowy w domowych warunkach przemiennie przez 6 dni w tygodniu. Moje pytanie dotyczy jak się odżywiać podczas takich treningów, bo obliczyłem na jakiejś stronie że przy mojej masie i wzroście powinienem zażywać ok 3 tys kcal dziennie, ale nie zostało uwzględnione ile powinien wynosić poszczególny % każdego ze skłądników odżywczych. Więcej info w profilu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Pokaz co jadłeś tylko rozpisz to przejrzyście

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Dieta na masę jak to na masę, głównie obiadanie się wartościowymi posiłkami, z dużą zawartością węglowodanów i białka, typu, ale przykładowo:

I posiłek:
-płatki owsiane lub kukurydziane ok 200g + mały jogurt,
-szklanka mleka 250 ml 2% tłuszczu
-1 jajko gotowane

II posiłek (zazwyczaj w szkole):
- 2 kanapki z chlebem pełnoziarnistym (troszkę masła,wędlina, ogórek)
III.posiłek(również w szkole) :
-100g ryżu lub makaronu z różnymi sosami
IV.posiłek(obiad domowy)
-ok. 150 g ryżu z mięsem
-szklanka mleka tj. rano
V. posiłek(przedtreningowy)
-50 g śliwek lub bananów
-50 g orzechów laskowych
IV. Po treningu
-250 g twarogu chudego,
-3 gotowane jajka
-3 kromki chleba pełnoziarnistego
-szklanka mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kukurydzane do wywalenia.
jogurty tylko naturalne
w szkole mieso
więcej warzyw zdecydowanie
przed treningiem jakaś pomyłka
po pełnowartościowy posiłek bez tł i warzyw

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Ok, następnym razem gdy będę masował to zastosuje się do wskazówek, ale w tej chwili chcę spalić tylko tłuszcz poprzez bieganie i nie wiem jaki zastowować w diecie % poszczególnych składników odżywczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
30% białko
45% ww
25% tł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na przyrost masy miesniowej

Następny temat

Wielki problem czy wystarczy ciężka praca?

WHEY premium