SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Takie pytanko - jutro jestem zmuszona robić trening z rana, powinnam cos przed tym zjeść?
I po treningu posiłek węglowodanowy?

Trochę naczytałam się na tej grupie na Fejsie, co mi podałeś, i pochwalę się, że od 2 dni jem tylko 3 posiłki, o 10, 15 i 20. czyli 14h przerwy :)
Mam nadzieję, że efekty będą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Jeżeli chcesz zjeść to przed ok 2h i po posiłki pełnowartościowe. Ew. opcja rano na czczo i po posiłek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Jak wyżej. Choć jakbym się skłaniał do opcji 2 - trening na czczo a potem posiłek z węglami.
Jak zjesz dnia poprzedniego węgle na wieczór to rano trening powinien pójść dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
tak też myślałam, dzięki:) trening musi być z samiutkiego rana więc odpada pchać w siebie 600 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
W takim razie druga opcja powinna być dobrym pomysłem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Witam,
minął tydzień nowej diety i treningu.
Efekt? -0,7 kg. Brzmi niemożliwie, cieszę się, ale mam nadzieję, że to nie tylko woda, bo czytałam, że przy zmniejszonej podaży wegli leci woda. Może też być, że to ten Letrox działa.

Tak jak wspominałam jem teraz 3 posiłki dziennie. Zmieniłam je przed chwilą trochę, olej z orzechów włoskich zamieniłam na lniany, żeby więcej o3 było, wyrzuciłam siemię lniane, sezam i trochę orzechów włoskich, a zamiast tego dałam więcej czerwonego mięsa. Trochę więcej białka wrzuciłam na noc, tak, jak radziliście. Poniżej screen. Z rana po obudzeniu szklanka wody z cytryną.

Jest jeszcze jedna kwestia, która sobie dzisiaj uświadomiłam. W środę idę na chirurgiczne usuwanie 8ki... niestety po czymś takim przez tydzień a nawet 2 zero aktywności fizycznej, żeby cisnienia nie zwiększać czy coś... co z tym fantem? Zrobię trening teraz w pon i wt, żeby jak najwięcej w tygodniu zrobić, ale co potem? Może chociaż chodzenie po bieżni?

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
zastanawiam się czy powinnam iść dzisiaj na trening, bo straszne mam zakwasy po wczoraj, a przypominam, że mam ten sam trening za każdym razem. Jak to z tymi zakwasami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Tak. Domsy(to nie są zakwasy)to odpowiedź organizmu na nowy trening. Musisz dać mu szansa na adaptacje. Idź i ćwicz tak jak dasz radę (możesz zmniejszyć ciężar, wydłużyć przerwy a nawet ograniczyć serie). Ale zrób trening wg planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
dzięki!;)
a co z postem wyżej?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
Witajcie, Malcerz jesteś mózgiem - skąd masz taką wiedzę jak można zapytać ? Bo się chyba zakochałam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisanie diety

Następny temat

Mogę jeść o różnych porach?

WHEY premium