SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 48kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Cześć. Czy mógłby ktoś udzielic mi malych wskazówek? A mianowicie przechodzę do tematu.

Nowy rok to i postanowienia noworoczne. Postanowilam zadbac o swoje ciało. Szczerze zaczęłam bez jakiejkolwiek wiedzy po porostu zmienilam od razu tryb zycia na ' zdrowy'. Jadłam caly czas bulki grahamki z serkami, pilam kawy 3w1 i nie wiem jakim cudem,ale udało mi się pozbyc kilku kg. Zaczęlam pozniej czytac duzo na temat redukcji,cwiczen itd itp. Nie stac mnie na wykupienie diety ani treningów dlatego tez staram sie ukladac wszystko sama oraz cwiczę w domu,ale czuje,ze stoje w miejscu... Czy doradzi mi ktoś co zmienic by szlo coś do przodu?

Wiek: 19 lat, wzrost 157, waga 48kg (najwięksa zmora to brzuch...)

Cwiczę w domu. Staram się 6 razy w tyg. Treningi z mel B. Pupa,brzuch,uda,a czasem tez cardio i abs.

Plan dnia:
Sniadanie omlet z bananem
3 bialka 2 żółtka
2 łyżki budyniu bez cukru
1lyzka proszku do pieczenia
Kawa z mlekiem 2% lub bułka grahamka z jajkiem i warzywami

2h po zazwyczaj trening 30-45 min i od razu po nim kolejny posilek
Np. Bulka grahamka z szynka,pomidorem,ogorkiem itp lub twarog z bananem (80g twarogu i 60g banana na oko)
Obiad
Ryz brazowy gotowany ok 45g lub makaron zytni do tego 4 ogorki malosolne i pomidor i piers gotowana na wodzie z przyprawami,przecierem,cebulą (al'a sosik)

Kolacja
Salta,pomidor,ogorek,twaróg (grubszy plaster) + plastet szynki lub samo sadzone i jakies warzywa(pomidor lib ogórki) lub warzywa na patelnie robione na wodzie.

Jem co 3-4h

Czasem 4,a czasem 5 posilków

Staram sie pic równiez duzo wody,ale nie zawsze mi się to udaje.
Uzywam czasem tez zółtego sera, dzemu slodzonego sokiem jablkowym,jem jogurty naturalne,oraz czasem podjadam(male ciasteczko bądz kilka chipsów)
Staram się tego nie robic i zazwyczaj czekam na weekemd gdzie pozwalam sobie na noc lecz juz nawet cheata zaczynam odpuszczac bo czuje,ze nie idzie to w dobra strone...

Proszę o jakieś konkrerne rady! Z góry dziękuję! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
kara1814
Napewno Usg tarczycy Ci też zrobi .



Wystarczy edytować post, by coś dopisać (o ile ktoś nie udzilił pod nim odpowiedzi...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Witam,
żeby można było udzielić Ci odpowiedniej pomocy ,musisz najpierw wypełnić ankietę działu
oraz wstawić dietę wg wskazówek z tematu:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
tu podsyłam plan dnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Zdecydowanie za mało tłuszczy. Nie bój się żółtek ,jedz całe jajka .
Posiłek 3 i 4 brak źródła białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Przy takim planie jakie najlepsze cwiczenia na pozbycie sie brzuszka i wewnetrznej strony ud?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Trening całego ciała ,gdyż nie ma ćwiczeń które spalają tłuszcz miejscowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Czy wystarczy 6 razy w tygodnniu 3 cwiczenia po 10 min uda,pupa,brzuch + 15 min cardio? ( wszystkie z Mel B)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
flex1976
Trening całego ciała ,gdyż nie ma ćwiczeń które spalają tłuszcz miejscowo.


wystarczy 3 razy w tygodniu ,ale to ma być trening a nie zabawa w trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wstaw zdjęcie sylwetki, bo ja sadzę, że przy tych parametrów to nie redukcja jest potrzebna. Ile Ty chcesz ważyć? Od mniej więcej 45-46kg zaczyna się u Ciebie niedowaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zwiększ ilość kcal do normalnej ilości. Białka i tłuszczów również jest zbyt mało. Wklej rozpiskę po wprowadzeniu zmian. Zdjęcie sylwetki również się przyda. Nie wydaje mi się, aby redukcja była dobrym pomysłem.


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-08-25 10:56:19

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - krótkie pytanie

Następny temat

Boczek - ilość składników odżywczych

Wiecej